Chevrolet yeni Niva konseptini Moskova Motor Şov ’da tanıttı.

Yeni jenerasyonun nasıl gözükeceğine dair ipucu olması için tasarlanan Niva konsepti tam bir off-road karakteri sergiliyor. Şnorkel vinç ve özel aydınlatmalar gibi off-road’a özgü bazı donanımlara sahip jipte özel olarak tasarlanmış yükseltilmiş süspansiyonlar, portbagaj ve BFGoodrich off-road lastikleri bulunuyor.

İç mekanı gösteren çok fazla görsel olmasa da diğer modellerden alışık olduğumuz direksiyon, off-road göstergeleri ve metalik iç parçalar göze çarpıyor.

Niva’nın bütün bu hırçın görünüşünün altında ise müşterilerin biraz hevesini kaçırabilecek 1.8 litrelik motor ve 5 ileri şanzıman kombinasyonu bulunuyor. Fakat motorun performans değerleri hakkında bir veri şimdilik bulunmuyor. Her ne kadar motor ve şanzıman ikilisi çok heyecan uyandırmasa da kilitli diferansiyel ve 4×4 sistemi kulağa hoş gelen ögeler.

 

 

PAYLAŞ
Önceki içerikToyota Auris testi (kamera arkası)
Sonraki içerikLada’nın Son Gözdeleri
Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Chevrolet Niva konseptini tanıttı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Emek
Üye

modifiye lada niva

wpDiscuz