Chris Harris kimdir? Otomobil tutkunların birçoğu tarafından neden sevilir?

İngiliz otomotiv gazetecisi ve doğruları söylediği için 9 köyden kovulan bu muhterem, kaleme aldığı yazılar ve test ettiği araçlarda bulunduğu gerçek tespitlerle, otomobil tutkunları arasında zamanla önemli yer edinmiştir. Youtube’da birçok kişinin yakından takip ettiği Drive kanalında otomobil testi yapmasının yanı sıra, “Autocar”, “EVO” ve “pistonhead.com” isimli 3 farklı otomobil magazin dergisine de düzenli olarak içerik sağlamaktadır.

3 yıldır yayında olan Drive kanalı o kadar sevildi ki, yapımcıları NBC Sports Network adlı kanalla televizyon programı için anlaşma imzaladı. Büyük işlerin büyük sorumluluklar getirdiği gerçeği ile, NBC kanalı Drive ekibine, artık Youtube üzerinden bedava yapılan yayını karşılayamayacağını iletti. Bütün bu gelişen olaylar üzerine Chris Harris, 3 senedir beraber yola devam edip çok güzel işlere imza attığı Drive ekibi ile yollarını ayırarak, kendi açacağı Youtube kanalı ile 12 Kasım’dan itibaren ücretsiz yayınlara devam edecek.

Biz de otopark ailesi olarak aldığı bu kararı ayakta alkışlıyor ve otomobil tutkusunun para için yapılmadığını herkese gösterdiği için teşekkür ediyoruz.

8
Kimler Neler Demiş?

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
mgdedeoglucemMirza Oğuzhanf.gultekinsinan-cetin Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
mgdedeoglu
Üye
mgdedeoglu

https://www.youtube.com/channel/UC8AMAhCRmep7VJKe1sxvHFg Hayırlı uğurlu olsun. Chris abimiz kanalı açmış, kendi twitter hesabından link paylaşmaya başladı.

cem
Üye
cem

Helal olsun..başka birsey soylenemez zaten bir suredir pek video yok gibiydi drive da demek bu yuzdenmiş.Neyse gelsede izlesek:)

Mirza Oğuzhan
Üye

keşke testleri türkçe alt yazılı olsa biri uğraşsa çevirse

f.gultekin
Üye
f.gultekin

Sayfa açıldığında da haberi güncelleyip paylaşabilirseniz takipçi olarak katkı sağlayabiliriz.

sinan-cetin
Üye
sinan-cetin

Drive izlememin tek sebebiydi. Helal olsun.