Genç takipçilerimiz, minik ticari Fiorino’yu sizin için inceledi.

Kimler Neler Demiş?

11 Yorum "Fiat Fiorino 1.3 Mjet Cargo (2012)"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
SinanSRKY
Ziyaretçi

süper olmuş zevkli 😀

Sahipkran
Üye

hahahha çok eglenceli arkadaşlar saolun 1:55 süper

ocl
Üye
öncelikle “teşebbüs” namına tebrikler ellerinize sağlık. -biraz ukalalık yapayım- bir aracı “otopark.com” stili test etmek için sürüş öncesinde, test edilecek modelin ne amaçla üretildiği, hangi müşterileri hedeflediği ve rakipleri hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var. misal, aracın dikiz aynası mekanik kontrollü dedikten hemen sonra baz standart donanımda bunu elektrik kontrollü sunan marka ve modeli söylemelisiniz ki bu sizin aracın eksi hanesine yazılabilsin. bir diğer misal, aracın boş olan yük bölmesinden seyir halinde ses geldiğini söyledikten sonra, fiorino cargo’nun rakipleri arasında yüksüzken tarif ettiğiniz sesi yaratmayan araçları merak ettim. test ettiğiniz araç kısa mesafe az miktarda yük taşımak için tasarlandığından arka… Read more »
kutaskullar
Üye
Öncelikle uyarınız için teşekkürler, haklısnız pek araştırma yapmadan bu işi yapıyoruz çünkü elimizdeki imkanlar bu. Diğer araçlarla kıyaslama yapmadan eleştirmeye çalışıyoruz. Daha önce küçük ticari araç(nemo/bipper) kullanmadım ben sadece fiorino ile deneyimim oldu zaten bu sınıfta bildiğim kadarı ile 4 araç var Fiorino Nemo Bipper ve Ford Tourneo Courer. Bi üst sınıf olan Vw Caddy Renault Cangoo Opel Combo ile ufak da olsa deneyimlerim oldu, ticari gözü ile baktığım için istemeden de olsa abileri ile kıyasladım ve en çok vakit geçirdiğim araç Vw Caddy idi onunla kıyaslayınca biraz kötülemiş gibi olduk. Genciz otomobil tutkunuyuz acemiliğimize verin 🙂 Sizin testlerinizi ve… Read more »
reckless
Üye

Ahahaha 1.55 de güldüm baya ama güzel olmuş test 😀

kutaskullar
Üye

Teşekkürler elimizden geldiğince sıkıcı olmasın diye uğraştık 🙂

alper the great
Üye

radyo yok klima var bu nasıl tezat 😀

kutaskullar
Üye

Fiat’ın şaçmalıkları mı desem bilemedim, arkadaşımın babasının şirket aracı 2012 yılında 0km alındığını ve şu sözleri söyledi “Fiorino geldiğinde radyo yeri boştu babama sordum radyo nerede diye takılacak demişti” şu an radyo var üzerinde sonradan takılma olduğu için onu incelemedim