Geçtiğimiz hafta sonu Gazi Üniversitesinde Murat Konyalı ve arkadaşları Emre Demirtaş, Semih Tunalı, Murat Çalışkan ve Ali Şanlı tarafından düzenlenen ve AKOK’un (Ankara Klasik Otomobiller Kulübü) desteklediği etkinliğe 2 gün boyunca ciddi bir katılım oldu. Yaklaşık 30 aracın yer aldığı etkinlikte içinde Mustang, üretilen ilk Anadol, Rat Rod gibi Türkiye’de eşi olmayan modeller sergilendi.

Pek çok gazete ve TV kanalında da yer verilen serginin haber linklerinin bir kısmı:

Kanal D haber 5. part 6:32

Hürriyet, Sabah, Bugün

Takipçilerimizden Tevfik Ethem’in hazırladığı ve o an sergide olan bütün araçları görebileceğiniz video:
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=hh2zJQBqVEU]

Ayrıca takipçilerimizden gelen videoda bulamayacağınız otomobillerin motor seslerini ve o an sergide olmayan diğer klasikleri de içeren video:
[youtube http://www.youtube.com/watch?v=AChpG8XJXZU]

 

5
Kimler Neler Demiş?

avatar
5
0
0
 
5
Burak YavuzMPOWERMurat Konyalıtevfik abiMustafa E
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak Yavuz
Üye

Açılışı da Can hoca yapmış. Vallahi görünce çok sevindim.

MPOWER
Üye
MPOWER
Murat Konyalı
Ziyaretçi
Murat Konyalı

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Baharda yeni bir proje yapabiliriz. Daha kapsamlı ve daha büyük bir sergi.

tevfik abi
Üye
tevfik abi

Emeği geçen herkesin tekrardan eline sağlık,çok güzel bir etkinlikti otopark severler olarak çok memnun kaldık.İnşaallah arkası gelir böyle güzel projelerin.

Mustafa E
Üye
Mustafa E

Murat abinin tekrar ellerine kollarına emeğine sağlık bu kadar güzel bi etkinlik düzenlediği için teşekkürler ben gidemedim ama Ankarada olan kardeşim gitti ailesiyle onlar da çok beğendiler tekrar teşekkürler 🙂