Yeni Volkswagen Passat’ın motor seçeneklerine eklenen 237 beygirlik canavar DSG ve 4Motion ile buluşuyor. Yeni Passat’ın 2.0 TDI 237 HP ve 2.0 TDI 150 HP motorlarının 0-100 km/s zamanları ölçülüyor.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=zn9D8Crnw-0?rel=0&showinfo=0&w=640&h=360]

Kimler Neler Demiş?

14 Yorum "Yeni Passat’ın 237 beygirlik ivmesi"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Aynandaki Tufan
Ziyaretçi
Bu aracın 2015 ‘ in hangi ayında türkiyede satışı yapılacak ? Hali hazırda hibrid motor-düşük hacimli motor kombinasyonu var mı , varsa bile bu yeni teklonoji hibritlerin vergilendirme sistemi nasıl olacak ? Fiyatı nasıl olucak ( yani araca her oturuşumuzda yediğimiz kazığı ne derece hissedeceğiz [ acaba bu sürüş pozizyonuyla alakalı mı yoksa psikolojik mi {sanırım evet psikolojik} ] ) ? Araç artık hisli , sürücü dostu bi hal aldı mı yoksa ( hala !!!) renkli içi boş tenekemi [ ki öyleyse vurdum tekmeyi gollll ] ? Ben ki üç kuruşluk adamım , muhtemel fiyatı kanımca 150.000 tl olacak olan… Read more »
cmylmz
Üye

emmi yokuş yukarı ve wagon olduğunu söyledi. videonun sonunda bitane yokuş çıkıyor 😀 ordaki yokuşsa efsane olmuş motor derim 🙂 buna göre gayet başarılı. motorun genel olarak marifetlerini görmek için birde son hızınıda görmek lazım.

supremum
Üye

Yani zannediyorum ki dizel olmasının ve 4motion olmasından kaynaklı, sanki 80 den sonra ağırlaşıyor hızlanışı. 237 beygir denilince insanın beklentiler yükseldiği için mi öyle geliyor bilmiyorum ama beni büyülemedi açıkçası.

Benzinin gözünü seveyim yahu.

SinanSRKY
Ziyaretçi

Derler ya arabayı tork kaldırır beygir götürür diye o sebepten dolayıdır ama hiçte fena değil benide büyülemedi ama Passat diyince akla bu gelmeli iyi oldu

aras
Üye

passat diyinca akla 105 beygir 105 bin tl geliyor. passatta performansı çağrıştırması gereken nedir?

Mehmet55
Üye

Tamamen göstergedeki sayıların yerleştirilmesinden kaynaklı. 60’a kadar 10’ar 10’ar artarken 60’dan sonra 20’şer 20’şer artıyor. Bu da düşük hızlarda yüksek ivme hissi veriyor. Aslında ufak bir hile.

Burak Bezek
Üye

Görünüşü muhteşem be abi.

Burak Bezek
Üye

Kadranlar vesaire Dijital mi bu arada ?

Aynandaki Tufan
Ziyaretçi

Evet sonunda wv tenezzül edip gösterge paneli vs. değiştirdi .
Aslında bir çok yerde değişiklikler yapıldı ama sevinme , zira fiyat listesini hep beraber bekliyoruz . Ve fiyatı görünce hepimizin ağzından çıkacak o sihirli sözler belli ” ovvv şittt ” ( fiyat cinsi cavurca ya o bakımdan [ dolar , euro falan filan ] ) !

Burak Bezek
Üye

Alamayacağım , param olsa da başka markalara yöneleceğimden pek sevinemezdim zaten 😀

sin
Üye

vaay 2lt 240hp dizel ha
istermisin 1.6 dizelide şahlandırsın bunlar …

alper the great
Üye

Artık 120 beygir cok da şahlanmadi