• Motor: 1598 cc, 4 silindirli turbo dizel
  • Güç: 130 hp @ 4000 d/d
  • Tork: 320 Nm @ 1750 d/d
  • Şanzıman: 6-ileri, manuel
  • 0-100 km/s: 9,9 sn
  • Son hız: 190 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 5,5 litre/100 km
  • Ağırlık: 1419 kg
  • Bagaj hacmi: 430 litre
  • Fiyat: 109.990 TL

Canlı motor
Düşük tüketim
+ Kısa dönüş çapı
Ekranların kalitesi
+ Zengin teknolojik donanımlar
+ Dayanıklı ve dozajı kolay frenler
Geniş arka yaşam alanı
+ Büyük eşya gözleri

– Fazla kısa vites oranları
– Çekiş sorunları
– Düşük yol tutuş limitleri
– Zayıf izolasyon
– Vasat müzik sistemi

Foto galeri için tıklayın!

Kimler Neler Demiş?

90 Yorum "Yeniçeri: Nissan Qashqai 1.6 dCi Platinum"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Murat
Ziyaretçi

Beyler muzik sistemi vasat demisiniz
Anlayamadim simdi okudum,
Müzik Sistemi BOSE en iyisi ve en pahalisi
Kötü olamaz katilmiyorum …

Burak
Ziyaretçi

Nissan Qashqai 2018 yılında GT-R ile birlikte yenilenecek. Qashqai gibi bir aracın ses yalıtımı ve izolasyonunun kötü olması gerçekten çok şaşırtıcı. GT-R gibi yeni Qashqai de sabırsızlıkla bekliyorum. Yeni kasada ses yalıtımı ve izolasyonunu geliştirir ve iğleştirirler

namre
Üye
Merhaba, 15 aydır Qashqai kullanan biri olarak özellikle olumsuz yorumlarınızın çoğuna katılıyorum. Fakat sizinle aynı düşünmediğim konular da var. Benim görüşlerim şu şekilde. + Yakıt tüketimi. 1.5 olan versiyonunu kullanıyorum ve ortalamam 5.5 lt. Araç 20.000 kmde ve gerçekten de karma bir tüketim değeri. +Farlar. Daha önceden Leon kullandım. Gerçekten de arada çok fark var. Farlar tam olması gerektiği gibi, hatta uzunları mükemmel diyebilirim. Selektör yaptığımda öndeki bir anlık şoka giriyor! + Yokuş kalkış desteği. Alıştıktan sonra çok kullanışlı. Daha önceki aracımda (Leon) gaza dokunduğun an devreden çıktığı için (daha kavrama noktasına gelmeden) araç hep geri kaydırıyordu, bu tam olması… Read more »
furkang
Üye

Yol tutuşu dediğiniz gibi kötü mü? Limitlerde sürerim gazlamaya alıyorum tabi makaslara değil ama virajlara sert girerim çok severim audi q5 kullanıyorum.Nissana binsem bana kaza yaptırır mı?Q5 sürdüysniz bilirsinizBMW 3.20i nin 70te kopmaya başladığı virajı Q5 ile 90la dönüyorum. Fakat nissan virajı iyi değilse alamam.

ahmetmart
Üye

Nissan Qashqai 1.6 Platinum (yani bu araç) almayı düşünüyoruz. Araçtan istediğimiz de navigasyon, ekonomik yakıt tüketimi, çevre görüş, dokunmatik ekran gibi teknolojik donanımlar ve ekonomi. Daha iyi dediğiniz tavsiye edebileceğiniz başka bir model var mı? sportage, ix35 vs.