ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2015 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Dünyanın yeni harikaları olarak tanımlanan çok sayıda marka ve son modeller, 14 salon ve toplam 120.000 metrekare kapalı alanda, otomobil severlerin beğenisine sunulacak. Ziyaretçileri, sıra dışı bir fuar deneyimiyle harikalar diyarına götürecek olan 2015 İstanbul Otomobil Fuarı, sürprizleriyle bu yıl da şaşırtmaya devam edecek.

21 Mayıs’ta basın ve VIP açılışı yapılacak olan fuar, 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Otomobil markalarının en dikkat çekici standları, organizatörlerin ise en keyifli etkinlikleri sunmak için sabırsızlandığı fuar yeni harikalarıyla göz kamaştıracak. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde gerçekleşecek, sektör temsilcilerini ve otomobil severleri aynı çatı altında buluşturacak olan fuar, hafta içi 12.00 – 21.00, hafta sonu ise 11.00 – 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen İstanbul Autoshow, bugün sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli otomobil fuarlarından biri. İstanbul Autoshow, 2006 yılında Uluslararası Otomotiv Üreticileri Derneği OICA tarafından Uluslararası Otomotiv Fuarları Takvimi’ne alındı ve resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline geldi. Otomotiv fuarları içinde belli bir düzeye ve kaliteye ulaşanların alındığı takvime girebilmiş olmak, Türkiye otomotiv sektörünün uluslararası alandaki prestijine de önemli katkılar sağlıyor.

Kaynak: otomobilgazetesi.com

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "2015 İstanbul Otomobil Fuarı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Inque
Üye

Yine 3-5 manken görmek için alakasız binlerce kişi fuarı dolduracak. Vip olan davetiyeleri de torpillilere peşkeş cekecekler. Gerçek oto meraklıları her zamanki gibi kalabalık içinde araçlara ulaşmaya çalışacak.

a.cn.dmr
Üye

aynen öyle oluyormuş samsun otoshowda bunu öğrenmiş oldum