• Motor: 998 cc, 3 silindirli benzinli
  • Güç: 64 hp @ 5500 d/d
  • Tork: 95 Nm @ 3500 d/d
  • Şanzıman: 5-ileri, manuel
  • 0-100 km/s: 14,9 sn
  • Son hız: 155 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 6,5 litre/100 km
  • Ağırlık: 1008 kg
  • Bagaj hacmi: 252 litre
  • Fiyat: 33.900 TL

 

Sürüş konforu
Karakter dolu motor
Şehir içi kullanım kolaylığı
Rahat vites geçişleri
+ Etkili frenler
Ferah görüş açıları
+ Destekleri iyi koltuklar
+ Zengin standart donanım
Kısa dönüş çapı
Geniş arka yaşam alanı

– Limitlerde belirsiz direksiyon
– Karartılamayan iç dikiz aynası

Foto galeri için tıklayın!

Rakipleriyle karşılaştırmak için tıklayın!
Genel
PAYLAŞ
Önceki içerikÇamurda Offroad Resitali
Sonraki içerikPanpalar’la canlı canlı!
otoparkcom

Sürücünün Adresi.

Kimler Neler Demiş?

74 Yorum "Angry Bird: Hyundai i10 1.0 Style"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
mvefac
Üye

1.0 otomatik var ablamda. tüketim ortalama 5.6litre gösteriyor fakat kendim hesapladığımda 6.2lt çıkıyor. bunu 2 depo denedim, bilgisayar değerinden 0.6litre fazla yakıyor. buarada aracın en sevdiğim özelliği ,arka camlar elektrikli 😀

aydingokce
Üye
Bu siteyi eş dost ahbaba da tanıtıyorum, her takipçi gibi. Tanıttığım arkadaşlardan birinin uyarısı ile fark ettim, buraya yazayım dedim, darılmazsınız umarım: Bu sitede, araçların güvenlik donanımındaki eksikler yeterince eleştirilmiyor. Polo’da eksiler arasında yazılmıştı, bir onu hatırlıyorum. O da öyle fazlaca vurgulanmadı. Bence, 2015 yılında, hangi sınıfta olursa olsun, diğer özellikleri ne olursa olsun, bir arabada 6 havayastığının standart olmaması kabul edilmemeli ve buna şiddetli bir tepki gösterilmeli. Güvenlik en önemli kaygı olmalıdır. Öküz bir kombivan kullanıcısı biz yolumuzda efendi gibi giderken bize yandan bindirdiği vakit, canımızı ne sürüş keyfi, ne sürüş dinamikleri ne de teknolojik oyuncaklar kurtarabilir. Eh, ölü… Read more »
And
Editor

Euro NCAP’te baz versiyon test edilir ve ordaki arabada 6 hava yastığı olup bunda 2 tane olması hakikaten söz edilmesi gereken vahim bir durumdur, kaçırmışız. Ancak bu sınıfta hiçbir otomobil şu ana kadar 5 yıldız alamadı.

Son testlerimizde güvenliğe daha fazla yer veriyoruz ve bundan sonra da dikkatle vermeye devam edicez, bilgilendirme için teşekkürler.

Ertugrul Celebi
Üye

Değerli arkadaşlar; test ve yorumlarınızı zevk ve ilgiyle izliyorum. i10 alma niyetindeyim, ancak 1.0 manuel şanzımanlı motorla 1.2 otomatik arasında karar veremiyorum! 1.2’ye daha bir meyilliyim ve karar vermek için yorum ve/veya testinizi bekliyorum: ltf. fazla bekletmeyin! 🙂 .. Şimdiden teşekkürler ve iyi çalışmalar..

tahasvnc
Üye

2000’li yılların başında volkswagen’in marka imajını yükseltmek için yaptıklarını günümüzde hyundai yapıyor ve başarılı da oluyor. 2-3 yıl öncesine kadar hyundai diyince herkesin aklına İstanbul’un ortasında radyosu çekmeyen accent era gelirken şuan hyundai deyince İ30’un segmentindeki rakiplerini resmen aşağılayan o şaheser cam tavanı geliyor. Kısacası dolu arabaya binmek isteyen bu aralar koreli’den şaşmasın 🙂

IbizaFR150
Üye

Otomobil dediğin cam tavandır… Evet.
Direksiyon,yol tutuş,performans,tüketim hepsi vasatın bile altında ama cam tavana bakarken bunlar görülmüyor heralde.

İstanbullu
Üye

Bunun Otomatik Torq converterli olanının testini bekler oldum.

wpDiscuz