Attığı goller kadar arabaları da olay oluyor

Cristiano Ronaldo'nun koleksiyonuna kattığı yeni Rolls Royce Ghost takipçilerinin dilinden düşmüyor.

9
1886

Kimilerine onu oynadığı futbol ile, kimileri ise meşhur kibri ile tanıyor. Dünya’nın en iyi oyuncusu konusu tartışılsa da, 2009 Manchester’dan Real Madrid’e astronomik bir rakama (80 Milyon pound) transfer olduğundan beri Cristiano Ronaldo Dünya’nın en pahalı oyuncusu.  29 yaşında cebinizde yıllık 21 milyon Euro gibi bir miktar girse siz ne yapardınız?

Real Madrid’in yıldız oyuncusu geçtiğimiz günlerde aldığı Rolls Royce Ghost ile adından sıkça söz ettirdi. Özel koleksiyonu için 3 Milyon euroluk bir garaj yaptırdığı bilinen Portekizli futbolcunun yeni gözdesi güzeller güzeli RR Ghost oldu.

Yaptığı her hareket, attığı her adım olay olan ünlü futbolcunun yeni aracı da çok konuşulacağa benziyor.

Yorum Yaz

9 Yorum "Attığı goller kadar arabaları da olay oluyor"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
poyrazgtr34
Üye
poyrazgtr34
2 yıl 13 gün önce

Asfalt kaplama ne kadar kötüymüş, hep kendi ülkemizi hakir görürüz

coşkun yılmaz
Üye
coşkun yılmaz
2 yıl 13 gün önce

düşün kaç senedir orda yıpranmış 😀 bizi yıprnacak bir asfaltımız bile yok 😀

burakcivic
Üye
burakcivic
2 yıl 13 gün önce

duble yollar…..

osmanozen
Üye
osmanozen
2 yıl 13 gün önce

Aracın ispanya’da eleştiri konusu olmasının nedeni pahalı olması değil yanlış yerde kullanımı.

Ronaldo antremanlara giderken de bu aracı tercih ediyormuş ve eleştrirenlerin argümanı da “bu araç günlük kullanım yerine özel davetlere giderken kullanılması gereken bir araçtır.” şeklinde.

Takım elbiseyle antremana gitmek gibi düşünün Ronaldo’nun yaptığını. Tabi sırf gösteriş yapmak için Antalya’da mayıs ayının sıcağında otelinin açılış töreninde kürk giyen hanımefendi bile gördüğüm için bizim milletin bu görgü kurallarını anlamasını beklemek hayal olur.

burakcivic
Üye
burakcivic
2 yıl 13 gün önce

İsterse traktörle gider antreman ,araba ne kdar abartsak da sonuçta bu bı yerden bı yere OTURGAÇLI GÖTÜRGEÇTİR.benım araba kullanma zevki kimi ilgilendirir der Ronaldo.

Burak Bezek
Üye
2 yıl 14 gün önce

Millet laf yapıyormuş , görgüsüz falan diye. Sporx’te gördüm de delirdim. Adam hak ediyor mu hak ediyor bence. Millet laf yapar durur. En güzel kadınları , en iyi arabaları hak ettiğini düşündüğüm için, “canikosu yesin ” derim 😀

Oguz Akcay
Üye
Oguz Akcay
2 yıl 15 gün önce

yok abi biz züürtler olarak istemesekte zenginin parası çenemizi yoruyo 😀 😀 😀

burakcivic
Üye
burakcivic
2 yıl 15 gün önce

yok aga bu adamın maaşının da bonservısının de kuruşunu hakedıyor.insan degıl ztn bu başka bır şey. önceden sevmezdim saygı duyardım ama realde 2009 dan berı yaptıklarını gördükten sonra hem sevıyorum hem saygı duyuyorum.

wpDiscuz