Fiat, Miami Auto Show ‘da  500 Ribelle & 500L Urbana Trekking isminde iki özel serinin tanıtımını yapacak.

500 Pop modeli baz alınarak üretilen 500 Ribelle’nin tavanı, arka spoiler’ı ve yan aynaları Rosso kırmızısı diye adlandırılan bir renge sahip olacak. Araçta ayrıca ön ve arka far gurubunda Nero Puro isimli parlak siyah renk kullanılırken yine aynı renkli jantlara da yer verilmiş. Görselliği tamamlamak adına jantların göbeğinde bulunan bijon kapaklarında ise Rosso kırmızısı rengi kullanılmış.

Ribelle modelinin satışına Aralık ayında başlanacağını belirten Fiat yetkilileri modelin en baz versiyonun fiyatını ise 17,395$ olarak açıkladı.

Diğer bir yeni model olan 500L Urbana Trekking ise mat gri renginde çamurluk çıkıntılarına, marşpiyellere, kapı koruma çıtalarına sahip olacak. Ayrıca tamponların uç kısımlarının da mat gri renginde olacağı bu modelde, saten krom kaplı kapı kolları ile birlikte 17 inch’lik jantlar da kullanılacak.

İç mekanda ise deri direksiyon simidi, deri koltuk ve kapı döşemeleri ön plana çıkarken gösterge panelinin Nero Puro (parlak siyah) veya Matte Grigio (mat gri) renkleriyle alınabilecek olması dış görüntüyle uyumlu bir iç mekan elde edilmesini sağlamış. Ayrıca 500L Urbana Trekking’de 6 hoparlörlü, subwoofer’lı ve 7 kanallı amfi’ye sahip “Beats” marka müzik sistemi de kullanıcılara sunulan özellikler arasında.

2015’in başlarında satışa sunulacağı açıklanan 500L Urbana Trekking modelinin başlangıç fiyatı ise 22,795 $ olarak açıklandı.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir