• Motor: 1597 cc, 4 silindirli turbo benzinli
  • Güç: 182 hp @ 5700 d/d
  • Tork: 240 Nm @ 1600 – 5000 d/d
  • Şanzıman: 6-ileri, tork konvertörlü otomatik
  • 0-100 km/s: 9,7 sn
  • Son hız: 200 km/s
  • Test tüketimi: Ortalama 11,5 litre/100 km
  • Ağırlık: 1682 kg
  • Bagaj hacmi: 406 litre
  • Fiyat: 110.000 TL

Yetenekli dört çeker sistemi
Etkili frenler
+ Rahat koltuklar
Ferah iç mekan
Geniş görüş açıları
Geniş arka yaşam alanı
Ayarlanabilir arka koltuk sırtlıkları
Otomatik açılan bagaj kapağı
Kısa dönüş çapı

– Vasat müzik sistemi
– Kullanımı zor navigasyon
– Küçük ve uzak orta ekran
– Eşya gözü eksikleri
– Yüksek hızda hafif direksiyon
– Otobanda kararsız şanzıman
– Zayıf rüzgar yalıtımı

Foto galeri için tıklayın!

109
Kimler Neler Demiş?

avatar
49
60
0
 
51
Ford Ağustos 2015 Binek Otomobiller Fiyat Listesi | OTOPARKmehmet1964motorsinannmuraterg25SinanSRKY
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
trackback

[…] Selective 1.5L EcoBoost 182PS A/T AWD […]

coşkun yılmaz
Üye
coşkun yılmaz

vurun la vurun birbirne öldürün basın yorumlarda birbirine küfürü biraz sitenin içindenmiş gibi davranın ya sizin bu yaptıklarınızın çoğu sahte nicklerle hesap açmış kendi kendiyle kavga eden insanlar gibi abicim görüşünü söyledin mi tama çekil kenara en doğru bu sefer olmayı versin birisi – biriside yanlış olsun yav her araba 4 4lük olacak mı nasıl bir yargıdır bu illaki esikleri olacak hep bir fabrikadan mı çıkıyor Beyler KAymak gibi ediyörleriniz var hatta bal kaymak şarap alman birası gibi mercedes gibi okumuş etmiş dünya gözü olan araba gözü olan bu adamlar kendi olduğu için yapıyor bu işi kimse farkında değil sitede… Read more »

erkincan
Üye
erkincan

Bazı arkadaşlar tork konvertörlü şanzıman kullanılmasını eleştirmiş. Ama bence arazi kabiliyeti başarısını biraz da otomatikleştirilmiş şanzımanlardaki gibi kavrama kararsızlıkları yaşatmayan tork konvertörüne borçlu. Tekerlekler arası akıllı tork dağılım sistemi ile başarılı bir ikili olmuş. Kendi adıma Powershift ile bu kadar olmazdı diye düşünüyorum. Amarok canlı örnek. İsteğe bağlı Sony müzik sisteminin radyosunun kötülüğü moral bozuyor belli ki. CD vs ‘de performansını o kadar kötü olmasa gerek. Testte onları yeterince değerlendirme fırsatı olmamış gibi geldi bana.

ermordung
Üye
ermordung

girişteki şarkı ne acaba ?

udi
Üye
udi

Bu test kuga hakkındaki düşüncelerimi daha da güçlendirdi gayet mantıklı bir bence yeni 1.5 ecoboost çok mantıklı görünüyor. Keşke aracın asfalttaki sürüş dinamiklerinden ve motordan bahsedilseydi test eksik kalmış bana göre. Yakıta gelirsek vergi avantajlı bir motor, 180 beygir ve de 4X4 sistemine sahip bir araç bence kabul edilebilir bu özellikte bir diğer araba tiguan o da aynı yakıtı belki fazlasını yakıyor. Ford yapınca yapıyor bazı şeylerden feragat etsede…