Toyota’nın Aralık ayı kampanyası özellikle üstün özellikleriyle gençler ve genç ailelerin gözde otomobili Auris için büyük avantajlar sunuyor. Auris’te 4 bin TL’ye, Auris Touring Sports’ta 5 bin 500 TL’ye varan indirimlere ek olarak 0 faiz ile kredi seçenekleri sizi bekliyor.

Avantajlarla dolu yıl sonu kampanyasında, kent yollarının ideal otomobili Yaris Hybrid’de lansmana özel 5 bin TL’lik özel indirim devam ederken Verso’da 5 bin 50 TL’ye, Avensis’te 5 bin TL’ye varan, RAV4 2.0 benzinli ve dizel modellerinde de 7 bin 500 TL’lik indirimler yer alıyor.

Yüksek güvenlik özellikleri ve artan donanımları ile dikkat çeken Yeni Yaris ise 38 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile, Ocak-Ekim döneminde perakende de en çok satılan otomobil olan Corolla da 49 bin 950 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Yeni bir Toyota sahibi olmak isteyenler için büyük avantajlar getiren Aralık ayı kampanyasında aynı zamanda yüzde 0,97’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye uygun 48 aya varan vade seçenekleri de sunuluyor. Fırsatlar dünyasının kapısını aralayan Aralık ayı kampanyası ile Toyota sahibi olanlar, ödemelerine isterlerse 2015 yılının Temmuz ayında başlayabiliyorlar.

2014 yılının son kampanyası olan Aralık kampanyasında ayrıca, markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Toyota’da yılın son kampanyası"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
alpergde
Üye

Toyota, toyata, tayata? Başlıkta hata var 🙂