BMW, “X5 M ve X6 M Individual” modellerinin tanıtımını yaptı. Sadece görsel değişikliklerin yapıldığı modellerin dış görünüşlerinde kendilerine özgü renkler kullanılırken modellerin iç mekanlarında ise deri, alcantara ve piano black kombinasyonu bizleri karşılıyor.

X5 M modelinin dış görünümünde, alüminyumun titanyum oksitle kaplanması sonucu elde edilen “Xirallic” pigmentlerinin kullanılmasıyla güneş altında kahverenginin farklı tonlarının ortaya çıktığı “Pyrite Brown” isminde bir boya tercih edilmiş. X6 M’de ise ışık durumuna göre mavi’nin faklı tonlarının görülebildiği “Azure black” isminde bir renk kullanılmış.

Modellerin her ikisinde de iç mekanda “Smoke White Merinos” renginde deri koltuklar kullanılırken tavan döşemesinde ise “Smoke White Alcantara” isimli kumaşa yer verilmiş. Ön konsolda ise birleşim yerleri dikişlerle daha belirgin hale getirilmiş deri ile birlikte piano black kaplama kullanılarak kalite hissi arttırılmış.

 

Önceki içerikSergio teslim oldu
Sonraki içerikBMW 6 serisine makyaj
Burak Yavuz
1985 Ankara doğumluyum. Fırat Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum.Şuan bir hava yolu şirketinde uçak yapısal teknisyeni olarak çalışıyorum. 6-7 yaşımdan beri arabalarla iç içeyim. 1992 yılından bu yana biriktirdiğim, otomobil dergilerinden oluşan geniş bir koleksiyonum var. Videolarını ve haberlerini beğenerek takip ettiğim otopark.com ailesine :"Nasıl yardımcı olabilirim?" düşüncesiyle katıldım. Kimi zaman mutluluğumuza kimi zaman da hüznümüze ortak olan otomobillerin, A noktasından B noktasına gitmeye yarayan vasıtalar olmadığını gösteren OTOPARK.com ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutluyum.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir