Skoda, üçüncü nesil Superb’e ait yeni taslak çizimleri paylaştı.

Üretici aynı zamanda modelin Şubat 2015’te Prag’da ilk kez gösterime çıkacağını ve mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımının yapılacağını duyurdu. Modelin 2015’in ikinci yarısında satışa sunulması planlanıyor.

Çek şirket yeni amiral gemisini “yeni dinamik çizgileri ile Skoda VisionC’nin çarpıcı ve etkileyici bir profili” şeklinde tanımlıyor. 2015 Superb keskin çizgileri, çarpıcı konturlu yüzeyleri ve sade ve şık hatları ile büyüleyici bir tasarıma sahip.

Skoda, dördüncü nesilin (1934 ve 1949 arasında üretilen ilk model de dahil edildiğinde) farklı beklentilere sahip kullanıcıların ilgisini çekmesini bekliyor. Orta üst sınıfta yer alacak olan modelde Volkswagen Passat B8’de kullanılan motorlara yer verilecek.

Kimler Neler Demiş?

12 Yorum "Yeni Skoda Superb yine göründü"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Cetiner19
Üye

Tasarımı sportif değil ancak tam bir audi gibi görünüyor. Çok premium duruyor. Olmuş

keremkubilay
Üye

bu tasarımın başlangıç fiyatına 150.000 deseler yeridir. kusursuz harika üz düzey bi tasarım

burakcivic
Üye

HALKIMIZI ne hale getırdıler superbe 150.000 tl vermeyı uygun buluyor.müstehak bıze bu vergıler..

Big Pun
Üye

Vergi degil Dogus

bluxe
Üye

aynen hocam şu araca sırf tipi güzel diye 150 bin vermeyi uygun görüyorlar alıştı artık millet gönder gelsin 150 200 bin 😀

muraterg25
Üye

yok artık daha neler. şu arabayı mı beğendiniz? Octavia al daha iyi. Çünkü hem aynı hem daha ucuz 😀 arka stoplar olmamış. garip bi duruşu var. çok dikdörtgen olmuş ve bagajın eğimi yakışmamış. Ön ise aynı Octavia. panjur kaput led vs. fardaki üçgen kısımı çıkar Octavia diye sat gitsin 😀 passat ve mondeo bin basar buna tasarımda.

Burak Bezek
Üye

Aga çok premium gözüküyor. Bunun satış fiyatı %20 den fazla artar …

Mehmet Dağ
Üye

audi almam bunu alırım 😀

m.kara55
Üye

eski kasaya göre on numara olmuş ama insignia kadar spor değil yine de .

muraterg25
Üye

İnsignia da Superb kadar araba değil yine de 😀 insignianın c sınıfına düşürülmesi gerek yakışmıyor Passat Mondeo Superb in yanına kalite olarak.

m.kara55
Üye

o kadar da yapmayın bari sadece hacim konusunda sıkıntısı var. tip olarak geçen b8 passatla yeni insignia vardı kesinlikle insignia daha şekilli ki kaldı ki otobonda ve virajlarda insignia ların dumanını yutuyor dediğiniz araçlar