Warwickshire’da açtığı MIRA Teknoloji Parkıyla gelecekteki üreteceği modelleri test edeceği ve spor modellerine yapacakları optimizasyonların en önemli geliştirmelerini yine burada test edecek olan Aston Martin böylecek AMG, M Performance ekipleriyle yarışabilecek.

Londra’nın 160 kilometre kuzey batısında konumlandırılan merkezin büyüklüğü 1467 m² olacak. Aston Martin ürün geliştirme yöneticisi Ian Minards’a göre, MIRA ile kazanacakları itibarın oldukça fazla olacağını, yeni modellerini rahat bir şekilde ve güvenli bir ortamda test edebilme şansına sahip olacaklarını söylemekte.

aston martin 2
Tesis ile markanın geliştirme mühendislerinin burada deneyecekleri spor modellerinin kendi sınıflarında birinciliğe oynamasının artık mümkün olduğunu aktaran Minards, çalışanların tam olarak istedikleri yeri yarattıklarını belirtmekte. Tesiste birkaç parkurun bulunduğu ve dünyadaki her türlü yol koşullarının birer klonunun burada bulunduğunu söyleyen Minards, üreticinin artık daha güvenli bir şekilde test koşullarına sahip olacağının altını çizdi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir