Daha önce İstanbul’da takipçilerimizle 2 kere buluştuktan sonra, Ankara ve çevresindeki takipçilerimizle de görüşüp tanışabilmek için 3. buluşmamızı Ankara’da düzenliyoruz.

8 Şubat Pazar günü yapacağımız buluşmamıza saat 11:00’de Sahne Cafe’de başlayacağız. Sahne Cafe’de oturup, sizlerle tanışıp sohbet ettikten sonra eğlenceyi arttırmak için Armada AVM’nin kapalı otoparkındaki BHK Karting‘e gazlamaya geçeceğiz.

Karting’de sizin isteğinize göre katılan arkadaşlarla turnuva şeklinde, isterseniz de ekipler halinde turnuva olmadan katılım sağlayabiliriz.

Ayrıca karting alanındaki masa tenisi ve boks makinesi(kişi başı 1 defa) de bizim kullanımıza ücretsiz olarak sunulacak.

Karting için 10 dakikası 12 TL fiyat aldık.

Sahne Cafe’de önceden kahvaltı ya da yemek gibi bir siparişi biz vermedik, gelen takipçilerimiz isteğine göre yemek yiyebilir ya da sohbet ederken birşeyler içebilir.

 

Facebook Etkinlik sayfası için.

 

Sahne Cafe

Sahne Cafeye ulaşım için arabanızla üstteki haritadan yardım alabilirsiniz ya da toplu taşıma kullananlar Ankaray ile Beşevler durağında indikten sonra 2-3 dakika yürüyerek aramıza katılabilirler.

www.sahnecafe.com

 

 

Kimler Neler Demiş?

38 Yorum "Buluşuyoruz !"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
cagrisari
Üye

buluşma esnasında yine youtube üzerinden canlı yayın yapılabilir mi ? hiç düşündünüz mü

GrandLotus
Üye

Hayırlısı bakalım, buluşmaya katılmayı düşünüyorum 🙂

motorsinann
Ziyaretçi

İstanbul’u sabırsızlıkla bekliyorum, ne olursa olsun gelmeye çalışacağım

Barış06
Üye

Arkadaşlar bu Sahne Cafe civarında park baya bir sorun haberiniz olsun 🙂

yagizsezer
Üye

Buluşma sonrası mersine gelecek arkadaşlar varsa 1 tane bileklik fazla almanızı rica ediyorum,buraya yazarsanız tel verebilirim,gelince sizden alırım teşekkürler : )