Cadillac’ın crossover planı

Bir Cadillac ne kadar kompakt olabilir ?

1
152

Geçtiğimiz sene Infiniti’den ayrılan ve Cadillac’ın başına geçen Johan de Nysschen, şirketin gelecek planlarını medyaya servis etti. Kendi çizgilerinin haricinde daha küçük boyutlu araçları piyasaya sürmeyi planlıyorlar ve kompakt crossover da bunların arasında.

Johan de Nysschen’in 2015 Detroit Otomobil Fuarı’nda verdiği demeçlere göre, 2018 yılının başlarında Cadillac cephesinden yeni bir kompakt crossover modeli görebiliriz. 2017 yılında Cadillac ATS modelinin bir küçük boy versiyonunu da görebileceğimiz söyleniyor. de Nysschen tarafından ima edilen bir diğer konu ise, SRX modelinin yerine geçecek olan aracın ( XT5 olarak adlandırılacağı tahmin ediliyor) 2016 yılında piyasa olacağı.

BMW X1, Audi Q3 ve Mercedes-Benz GLA gibi dişli Alman rakiplerinin de bulunduğu lüks kompakt crossover sınıfında yeni Cadillac modelinin pazarda ne kadar pay edineceği ise merak konusu.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Cadillac’ın crossover planı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
motorsinann
Ziyaretçi

Cadillac deyince aklıma hayvani ayılar geliyor, 6.2 Escalade, Eldorado, One gibi Crossover yapması ne kadar komik olur görücez

wpDiscuz