Piyasaya çıktığı 1995 yılından bu yana performans, konfor ve yüksek güvenlik özellikleri ile dikkat çeken Subaru’nun yeni 2.0 litre dizel motorlu Outback modeli Mart ayından itibaren Subaru bayilerinde yerini alacak. Kasım 2014’den bu yana ön sipariş alımı devam eden sınırlı sayıdaki “Premium” ve “Limited” donanım versiyonlu yeni Outback’lerin lansmana özel fiyatları ise 31 Ocak’a kadar geçerli olacak.

Subaru Outback 2.0D s-AWD CVT (Lineartronic) PREMIUM: 156.990 TL

Subaru Outback 2.0D s-AWD CVT (Lineartronic) LIMITED: 169.990 TL

Yeni Outback’te “EyeSight Sürücü Yardım Teknolojisi ile birlikte; “Adaptif hız kontrolü”, “Şerit içi hareket kontrolü”, “Şeritten çıkma uyarısı”, “Çarpışma öncesi fren sistemi”, “Çarpışma öncesi gaz kontrolü” ve “Öndeki aracın hareket etme” uyarıları gibi güvenlik teknolojileri bulunuyor. Outback, Subaru’nun tüm modellerine özgü Sürekli Simetrik Dört Çeker sistemiyle gelecek.

Kaynak: msn

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum "Dizel otomatik Subaru Outback geliyor!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
captain1881
Üye

NE VOLVO NE AUDİ NE MERCEDES NEDE BMW OUTBACK PİYASADA FİYATI MAKUL OLSA BİNİLECEK EN KRAL ARABA ÇÜNKÜ BİNDİM A6 E180 3 SERSİNDEN ÇOK KRALDA YOL TUTUŞU
İŞTE BU ARABA PATLAMA YAPIYOR CANADA , ABD

motorsinann
Ziyaretçi

Bu kadar ön yargılı olmamak gerekli, söylediğin araçları uzun süre kullanıp deneyip karar vermeli katılmıyorum yani

ultiMance
Üye

Subaru yu Boxer motoru, simetrik 4 çekeri, güvenliği ve güçlü mekaniği için tercih ederim. Diğer kriterlerde ibre Volvo, Audi, Mercedes ve Bmw ye kayıyor malesef.

Driver
Üye

Yeni impreza’yı bi getiremediler Türkiye’ye. Ne yapmaya çalışıyorlarsaburayı unuttular sadece amerikaya araba yapıyorlar. Bu şartlar altında subaru Türkiye’de kepenkleri kapatır

captain1881
Üye

Az kaldı öyle bir duyum aldım ABD CANADA SATIŞLAR PATLAMA YAPIYOR O YÜZDEN AVRUPA PAZARINDA TÜRKİYEDE ZARAR YAPIYORLAR SONU Chevrolet gibi olacak..

der leer
Üye

birkaç yıldır dizel otomatiği var bunun fiyatları daha da artmış 145 bin liraydı onceden. Forester için dizel seçeneği yok turbolu ve turbosuz iki benzinli motorla geliyor.

ygtsnckr
Üye

Vardı Zaten dizel otomatik

ultiMance
Üye

Güzelsin ama çok pahalısın be Subaru 🙁 bu şartlar altında satılmasını beklemek hayal olur.