Bildiğiniz üzere yoğun bir çalışma halindeyiz ve sizlerin istekleri üzerine eski forum sistemine dönüyoruz. Şu an için forumumuz sadece okunmaya açık. Kullanıcı hesaplarının bağlanmasının ardından forumumuz hizmete açılacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

12
Kimler Neler Demiş?

avatar
12
0
1
 
11
42dtcbkrDrivingPleasureburakylmz2004_E46_318iSwing
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
42dtcbkr
Üye
42dtcbkr

Arkadaşlar Kararsız Kaldım sizin fikrinizide almak istiyorum sizce hangisi yorumlarınızı bekliyorum
LEON ST 1.4 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S FR
Scirocco 1.4 TSI BMT 150 PS DSG

DrivingPleasure
Üye
DrivingPleasure

passat 2015 ve mondeo 2015 testlerini sabırsızlıkla bekliyoruz

burakylmz
Üye
burakylmz

ARKADAŞLAR LUTFEN MANTIKLI OLUN….ESKI FORUMDA ISI OLAN MESELA LASTIKTE.LASTIK KISMINA GIRIP CIKIYOR.TEKER TEKER KONULARA GIRMESINE VAKIT YOK.ORNEGIN SOHBET OLAN YANI DENEME SURUMU OLANDA HERHANGİ BIR KONU ACTIGIN ZAMAN EN ÜSTE CIKIYOR VE HERKES GORUYOR.BU SAYEDE O KONU HAKKINDA BILGI SAHIBI OLAN YAZIYOR.DIGER TURLU ESKI FORUM COK KOTU.MILLET PAHALI YAZMIS AMA YENI HALINDE SITEYE DAHA COK KISI GIRECEK VE PARA ACIGINI KAPATACAK.BU SAYEDE DAHA IYI FORUMUMUZ OLACAK.LUTFEN MANTIKLI OLUN!!!!!

2004_E46_318i
Üye
2004_E46_318i

eski ve bir önceki gibi ayar çekilebilir belki, sabırlı olalım, maddi sıkıntılarını atlatınca daha güzellerini sunarlar elbet destek olmaya devam etmemiz gerek….

Swing
Üye
Swing

Yeni sistem harikaydı çok daha iyi sohbet ediliyordu mümkünse yeni olana geri dönülsün, bu eskisine bakasım gelmiyor hiç