Arkadaşlar,

Test araçlarının temini konusunda yaşadığımız zorlukları artık hepiniz biliyorsunuz. Yeni modelleri ya diğer yayınlardan çok sonra teste alabiliyoruz, ya da hiç alamıyoruz.

Bu konuda sizlere danışmak daima en son seçeneğimizdi çünkü resmi bir test aracı daima kaskolu ve firmanın güvencesi altında oluyor. Artı test için ayrılmış olduğundan düzenli bakımları yapılıyor ve haliyle zorlarken içimiz rahat oluyor.

Takipçilerin hususi otomobilleri söz konusu olduğundaysa elbette belli bir risk mevcut. Her ne kadar bugüne dek limitlerinde sürdüğümüz onlarca test aracından hiçbiriyle kayda değer bir vukuatımız olmadıysa da, sizin arabalarınızı aynı rahatlıkla test etmemiz mümkün değil.

Gelgelelim, sizin sıkça talep ettiğiniz bu iki otomobili markalarından bir türlü tedarik edemedik. Dolayısıyla bu sefer size başvurmak durumundayız:

  • Otomobillerin tercihen 2 gün bizde kalmasına ihtiyacımız var
  • Hafta sonu alabilirsek 1 günde de testi tamamlayabiliriz
  • Sürüş dinamiklerini deneyimleyebilmek için aracınızı zorlamamız gerekiyor
  • Testi yalnız gerçekleştiriyoruz, çekimlere sizi dahil edemiyoruz. Ancak elbette tanışıp sohbet edeceğiz ve teşekkür mahiyetinde bazı planlarımız var (:

Yani koşullar katı. Fakat testlerin belli bir düzeyin altına inmemesi için bunlar şart.

İki otomobilin de,

  • 2014/2015 model yani yeni
  • Düşük kilometreli
  • Lastikleri iyi durumda
  • Herhangi bir modifiye işlemi uygulanmamış

olmasını rica ediyoruz. Ancak sitede hiç Honda testi bulunmadığı için o tarafta daha esneğiz, Civic bir önceki kasa da olabilir. Yeter ki kondisyonu diri olsun. Mazda 3‘ünse yeni kasa olması gerekli.

Bize iletişim sayfasından mesaj atarak ulaşabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Görüşmek üzere,

And

Kapak resmi caradisiac.com‘dan alıntıdır.

Kimler Neler Demiş?

61 Yorum "Mazda3 ve Honda Civic aranıyor!"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak
Ziyaretçi

Marka imajı, 2.el değeri, piyasası, sorunsuz yedek parça ve yaygın servis ağıyla Honda Civic her yönden bariz bir şekilde öndedir. Mazda dünyanın en sorunsuz markalarından biridir fakat ülkemizde hakettiği yerde ve konumda değildir. Mazda’nın ülkemizde karlı bir marka olabilmesi ve marka imajı konusunda rakipleri karşısında kendini daha çok geliştirmesi gerekiyor Bkz: Hyundai/Kia gibi

der leer
Üye

and merak ediyorum piyasada her markanın her modelini test aracı olarak alabilen hatta otomatik ve düz olarak farklı farklı seçeneklerini alabilen otomobil test siteleri varken neden size vermiyorlar? sizin test şartlarınız daha mı ağır mesela 2 gün uzun veremeyiz falan mı diyorlar? yol tutuşunun testine kimse bişey demez ama süspansiyonları zorlamak için girilen çukurları düşününce araç temini zor umarım mazda3 ü bulursunuz.

Arda KARACIK
Üye

diğer siteler daha olumlu daha reklamcı primci yaklaşıyo otopark.com işte burada ayrılıyor tamamiyle doğruları söyledikleri için markalar araç vermiyor

Draje205
Üye

Sayın Ali Canik,
Mazda 3 modeli için detaylı bilgilere https://www.mazda-tr.com/modeller/yeni-mazda3-sedan/ adresinden ulaşabilir, https://www.mazda-tr.com/bayinizi-bulun/ linkinden tercih edeceğiniz bayimiz ile görüşerek test sürüşü yapabilirsiniz.
Oto-park.com’un test sürüşü ve değerlendirme talebinin kendilerince tarafımıza yapılması gerektiğini bildirmek isteriz.
Ürün ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.
Saygılarımızla.

estoril
Üye

Bence Mazda’ya kararlaştırıp hepimiz aynı maili atalım . Belki o zaman takarlar