Ağır ticari araç sektöründe Scania müşterilerine kapsamlı finansal çözümler sunan Scania Finansman A.Ş, VDF(Volkswagen Doğuş Finans A.Ş.) bünyesine dahil olarak hizmetlerine daha etkin bir şekilde devam ediyor.

Güçlerin birleşimi

Tüketici finansmanından, sigorta hizmetlerine, faktoringten, servis hizmetlerine kadar müşterilerin bütçe ve ödeme şartlarına uygun olarak farklı finansal ürün ve hizmetler sunan VDF, Scania Finansman’la güçlerini birleştirerek ağır vasıta araç finansmanında da hizmet vermeye başladı.
Scania markası için finans hizmeti de Volkswagen Doğuş Finans’ta, Türkiye’de 16 yetkili satıcı ve 20 yetkili servis noktasına sahip Scania marka araçlar için kredi ve diğer ürünlere yönelik hizmetler VDF grup şirketleri bünyesinde sunulacak. Ağır ticari araç ile kobi ve ticari segmentindeki müşterilere de kredi hizmeti verecek olan VDF bu hizmetiyle yurt içi – yurt dışı taşımacılık, inşaat ve sanayi sektörlerini de destekleyecek.
Scania Finansman A.Ş’nin ağır ticari araç sektöründeki tecrübesini aktaracağı işbirliği sayesinde, otomotiv sektörünün tüm segmentlerinde yer alan VDF, liderliğini de güçlendirmiş oldu.
 
Kaynak: Arabam.com

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir