Ağır ticari araç sektöründe Scania müşterilerine kapsamlı finansal çözümler sunan Scania Finansman A.Ş, VDF(Volkswagen Doğuş Finans A.Ş.) bünyesine dahil olarak hizmetlerine daha etkin bir şekilde devam ediyor.

Güçlerin birleşimi

Tüketici finansmanından, sigorta hizmetlerine, faktoringten, servis hizmetlerine kadar müşterilerin bütçe ve ödeme şartlarına uygun olarak farklı finansal ürün ve hizmetler sunan VDF, Scania Finansman’la güçlerini birleştirerek ağır vasıta araç finansmanında da hizmet vermeye başladı.
Scania markası için finans hizmeti de Volkswagen Doğuş Finans’ta, Türkiye’de 16 yetkili satıcı ve 20 yetkili servis noktasına sahip Scania marka araçlar için kredi ve diğer ürünlere yönelik hizmetler VDF grup şirketleri bünyesinde sunulacak. Ağır ticari araç ile kobi ve ticari segmentindeki müşterilere de kredi hizmeti verecek olan VDF bu hizmetiyle yurt içi – yurt dışı taşımacılık, inşaat ve sanayi sektörlerini de destekleyecek.
Scania Finansman A.Ş’nin ağır ticari araç sektöründeki tecrübesini aktaracağı işbirliği sayesinde, otomotiv sektörünün tüm segmentlerinde yer alan VDF, liderliğini de güçlendirmiş oldu.
 
Kaynak: Arabam.com
PAYLAŞ
Önceki içerikÖzel Donkervoort resmen duyuruldu
Sonraki içerikRolls-Royce’un bu yılki SUV için kararı
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz