Opel, 2016 model Astra üzerinde çalışmaya devam ediyor. Kış testleri sırasında casus fotoğrafçılara yakalanan araçta ilk dikkat çeken noktalar yenilenen far ve stop lambaları oluyor.

Bu yıl içinde tanıtılması planlanan yeni Astra selefinden bir miktar daha büyük olacak ve Opel’in dediğine göre evrimsel bir tasarıma sahip olacak. Fotoğraflarda görülen ağır kamuflajlı araçlarda kapılara monte edilmiş yan aynalar, daha büyük bir arka spoiler ve yeniden tasarlanan bagaj kapağı gibi detaylar göze çarpıyor. Asıl büyük yenilik ise bumerang şeklindeki LED stoplar ve yeni ön farlar.

Opel, teknik özellikler hakkında ipucu vermekten kaçınıyor. Tek bildiğimiz aracın NAIAS’ta (Kuzey Amerika Otomobil Fuarı) tanıtılan 2016 Chevrolet Volt’ta da kullanılan D2XX isimli platform üzerinde inşa edildiği.

Yeni Astra 1.0 litrelik üç silindirli 115 PS (85 kW) maksimum güç ve 166 Nm (122 lb-ft) maksimum tork üreten turboşarjlı ünite gibi yeni motor seçenekleriyle birlikte gelecek.

Kimler Neler Demiş?

7 Yorum "Yeni Astra göz kırptı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
JrOn89
Üye

Leona benzemiş yorumları dolmuş burası ancak şu varki bu astra j den radikal boyutta uzaklaşmamış bir araç gibi duruyor ki J kasa leondan daha önce çıktı

Rakkus
Üye

Tahminimi söyleyeyim, Corsa’da olduğu gibi önde far ve ızgarayla oynarlar onun dışında iskelet şu anki kasayla benzer olur arkada’da fazla bir değişme olmaz gibi geliyor bana.

Uğurcan Ataş
Üye

Resimler büyüyünce yüklenemiyor uyarısı alınıyor, düzeltirseniz sevinirim.

terör_makinası_m5
Üye

leon’a benzemiş 🙂

Draje205
Üye

bir tane casus foto da dusuk kalitede olsun 🙂