BMW’nin fabrika çıkışlı performans ve güçlendirme ekibi Alpina yeni BMW 6 serisi xDrive Gran Coupe için kolları sıvadı. Standart versiyondan farklı olarak gerek görünüm gerek lükslük ve de performans olarak daha kaliteli hale büründürülmüş.

4.4 litrelik V8 motora 60 beygirlik bir güç eklemesiyle 600 beygir ve 800 Nm’lik bir güç çıkışı elde eden Alpina B6, 0’dan 100’e sadece 3.6 saniye içinde ulaşıyor. Böylece bugüne kadarki en hızlı Alpina modeli unvanına da erişiyor. Otomobilin son hızı ise 322 km/s ile sınırlandırılmış.

Ayrıca başka iyileştirmeler de mevcut. Dinamik amortisörlü spor süspansiyon, Adaptif Sürüş stabilizasyonu sürüş keyfini ve kalitesini artırıyor. Güçlendirilmiş frenler Alpina logolu mavi renk kaliperlerle kendini belli ediyor. 374 mm ön, 370 mm arka çapındaki bu kaliperler B6’yı durdurmayı bekliyor.

Görünüm olarak Alpina ön kısmı daha agresif yapmak için ek spoyler, yeniden tasarlanmış böbrek ızgaralar ile tamponu ekleyerek sağlamış. İçeride Alpina logolu direksiyon ve kapı eşiği bulunuyor. Buna ek olarak Alpina’nın belirlediği özel üretim, oldukça kaliteli ahşap bir aksam bulunmakta. Tam LED aydınlatmalar, çift oval egzozlar ve B sütununun gölge çizgisi otomobilde diğer ayırt edici özellikler.

Alpina B6 Mart ayı civarında fiyat etiketiyle buluşacak. Müşterinin isteklerine göre özel siparişle üretilen B6’nın üretimi 2 haftayı buluyor. Tabii bunun sonucunda Alpina’nın usta elleriyle buluşacak olan araçta müşteriyi memnun etmek listenin en başında.

 

Kimler Neler Demiş?

6 Yorum "Viagra desteği"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
BRKBRDL
Üye

Yazan okan beyninin iş göreceği işleri alttakine bırakma !

Beyaz
Üye

Hakikaten bu yorumlar can sıkmaya başladı ! Yemeklerinize biraz şap atmayı deneğin.

cyener07
Üye

Üzülerek söylüyorum da bu başlıklar siteden soğutuyor. Haberler için keşke en az 18 yaşında birini alsaydınız.

dejavu93
Üye

Harbiden bu basliklar ne ya kac gundur…

bmwcibro
Üye

And abi başlıklar olmuyor bu başlıkları giren yeni biri falan geldi herhalde kovun gitsin olmaz böyle girip konuların altındaki yorumlara bakarsanız herkes bu başlıklardan şikayet etmeye başladı dikkate alın derim.