Günler geçmiyor ki hergün yeni bir modelin casus fotoğrafları sızdırılmasın. Markaların titizlikle test ettiği otomobiller birileri tarafından yakalanıp gerek internet gerek diğer ortamlarda paylaşılıyor. İşte bu yeni yakalanan otomobilimizin modeli de Chevrolet Spark. 2016’da piyasada olacak olan yeni nesil Spark büyük değişiklikler içeriyor.

Abisi Cruze ile benzer bir ön görünümü kazanan Spark çift örgü ızgaralarıyla hatlarını belli eden bir yapıya bürünmüş. Farları gövdeye bütünleşik bir şekilde geriye yatırılmış olan Spark ızgara etrafında da krom süslemelerle hoş bir görünüm kazanmadı değil. Ayrıca Opel Karl ile aynı platformda üretilecek.

Mart ayındaki Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılacak araç Birleşik Devletler ve Güney Kore pazarlarında yerini alacak. Hindistan ve Brezilya gibi diğer pazarlarsa Amber mimarisi temelli bir modelle tanışacaklar.

17077985931719656154

Opel Karl ile aynı güç ünitelerine sahip olacak Spark’ta 1.0 litrelik 3 silindirli ve değişik güç çıkışlarına sahip bir motor bulunması bekleniyor.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Burak Bezekf.gultekindb34desen Recent comment authors
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Burak Bezek
Üye

“Ya i10 ya da Mitsubishi’dir” dedim , önceki 2 yorumda da aynısı yazıyormuş 😀

f.gultekin
Üye
f.gultekin

Ön tarafı Mitsubishi ASX e de benzemiyor değil.

db34desen
Ziyaretçi
db34desen

direk i10’u kopyalamışlar