Hızlı ve Öfkeli 7’den yeni fragman

Super Bowl sırasında yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 7'nin fragmanı izleyicilere göz ziyafeti yaşattı.

0
601

Dün oynanılan ve Amerika’daki en büyük spor etkinliklerinden biri olan Super Bowl sırasında yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 7’nin yeni fragmanı büyük beğeniyle izlendi. 1 dakika 11 saniyelik kısa süresine rağmen büyük vaatlerde bulunan fragmanın içinde yok yok.

Her saniyesinde aksiyon bulunan fragmanda en dikkat çeken şey ise Vin Diesel’in (Dominic Toretto) bir binadan diğer binaya arabayla uçması(!). Böylesine yüksek bütçeli ve milyonlar tarafından sevilerek izlenen bir filmden sıradan bir araba kullanması beklenemez tabi ama yapımcılar biraz abartmış olacak ki kullandıkları araba tam 3,4 milyon dolar değerindeki Lykan Hypersport.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikGırtlak Spec. M4 Coupe
Sonraki İçerikRenault Kadjar
Umut
Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz