General Motors’un Holden’in tepe yöneticiliğine Mark Bernhard’ı atamasıyla markanın vizyonunda büyük değişikliklere gidildi. Gelecek beş yılın planını yapan firmayı güzel günler bekliyor. Yerine geçtiği Jeff Rolfs’ten sonra sorumluluğa getirildiği pozisyon ile Bernhard, markayı sade üreticiden ziyade ulusal anlamda bir satış firmasına dönüştürmekle görevlendirildi.

Ayrıca, Holden ilerideki beş yıllık programlarını “24 yeni araç” ve “36 güç ünitesi kombinasyonu” olarak açıkladı. Detayları açıklamaktan çekinse de GM Uluslararası Başkanı Stefan Jacoby, Holden’in yepyeni Barina Spark modelini 2016’nın ilk çeyreğinde tanıtacağını, yeni Captiva’nın piyasaya sunulacağını ve birkaç yeni SUV modelinin de satışa çıkacağını onayladı. Ayrıca Holden safkan bir spor otomobili de tüketicilerle buluşturacak. Astra, Cascada ve Insgina modellerinin üretimine ise devam edilecek.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Holden pozisyon değiştiriyor"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ZAF
Üye

Başlıklar içerikle alakalı olsa googleda şansınız biraz daha artar bu tarz baslıklar sadece sosyal medyadan ziyaretçi çekme başlıkları. Sosyal medyada sadık kitleniz var zaten iyi bir seo çalışması yapın derim.

rwth
Üye

kurduğu cümlelerin önemli bir kısmı küfür olan biri olarak yazıyorum, yahu bu tip seksist başlıklarla ilgi çekmeye ihtiyacınız yok, şu başlıkları okurken cidden rahatsız oldum.

Rokxah
Üye

Aynen katılıyorum ben de.Hayır yaratıcı da değil komik de değil.

Birhan C.
Üye

Bi şey bi şey