İçine girmek ister misiniz?

Her beygiri derinden hissedeceksiniz.

14
748

Mevcut McLaren P1’den daha hızlı ve daha hafif olan McLaren P1 GTR’ın görselleri ortaya çıktı. Her milimetresi ayrı güzel olan kabinde oldukça dikkat çekici bir direksiyon var. Bu direksiyon, Lewis Hamilton’ın 2008 yılında şampiyon olduğu MP4-23 F1 aracının direksiyonundan ilham alınarak tasarlanılmış.

Araçta 3.8 litrelik çift turbolu V8 ve bir adet elektrikli motor bulunuyor. Her iki motor toplamda 986 beygirlik güç üretiyor. McLaren aracı, şimdiye kadar yaptıkları en iyi sürücü arabası olarak tanımlıyor. Sadece 30 adet üretilcek olan McLaren P1 GTR’ın fiyatı tam 2 milyon sterlin.

PAYLAŞ
Önceki İçerikNissan cezbediyor
Sonraki İçerikOTOPARK.COM Arap Drift Modu
Umut
Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka'ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012'den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

14 Yorum "İçine girmek ister misiniz?"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
ZAF
Üye

haberi yazanı dışarı dogru alabilir miyiz

cem
Üye

Y O R U M S U Z… Bu başlıklar acınası cidden..

Başlıklar yüzünden siteyi ziyaret oranım %90 azaldı…bence birisi müdahale etmeli.Bu kadar kalitesi düşük ve ciddiyetten uzak bir uslup kullanılmamalı..Yakışmıyor otopark.com’a.

aermen
Üye

Bu tabloit başlıklar bu siteye yakışmıyor fakat benim burda asıl dikkatimi çeken insanımızın sığlığı ve tutuculuğu oldu.Değişim sadece başlıklarda ve haber içeriklerinde aynı seviye sürüyor.Maalesef üklemizde internet medyası rakamları bu şekilde yakalıyor ve bu yüzden editörleri linç etmeyi ben doğru bulmuyorum.

Rokxah
Üye

Gerçekten bu başlıkları atanı merak etmeye başladım.Bir sıkıntı var ve hala tam gaz buna devam ediyor.Yorumları da mı okumuyorsunuz acaba?

der leer
Üye

bayıldım, aynen devam :))

wpDiscuz