Mevcut McLaren P1’den daha hızlı ve daha hafif olan McLaren P1 GTR’ın görselleri ortaya çıktı. Her milimetresi ayrı güzel olan kabinde oldukça dikkat çekici bir direksiyon var. Bu direksiyon, Lewis Hamilton’ın 2008 yılında şampiyon olduğu MP4-23 F1 aracının direksiyonundan ilham alınarak tasarlanılmış.

Araçta 3.8 litrelik çift turbolu V8 ve bir adet elektrikli motor bulunuyor. Her iki motor toplamda 986 beygirlik güç üretiyor. McLaren aracı, şimdiye kadar yaptıkları en iyi sürücü arabası olarak tanımlıyor. Sadece 30 adet üretilcek olan McLaren P1 GTR’ın fiyatı tam 2 milyon sterlin.

14
Kimler Neler Demiş?

avatar
11
3
0
 
12
illestcemaermenburakcivicRokxah
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
ZAF
Üye
ZAF

haberi yazanı dışarı dogru alabilir miyiz

cem
Üye
cem

Y O R U M S U Z… Bu başlıklar acınası cidden..

Başlıklar yüzünden siteyi ziyaret oranım %90 azaldı…bence birisi müdahale etmeli.Bu kadar kalitesi düşük ve ciddiyetten uzak bir uslup kullanılmamalı..Yakışmıyor otopark.com’a.

aermen
Üye
aermen

Bu tabloit başlıklar bu siteye yakışmıyor fakat benim burda asıl dikkatimi çeken insanımızın sığlığı ve tutuculuğu oldu.Değişim sadece başlıklarda ve haber içeriklerinde aynı seviye sürüyor.Maalesef üklemizde internet medyası rakamları bu şekilde yakalıyor ve bu yüzden editörleri linç etmeyi ben doğru bulmuyorum.

Rokxah
Üye
Rokxah

Gerçekten bu başlıkları atanı merak etmeye başladım.Bir sıkıntı var ve hala tam gaz buna devam ediyor.Yorumları da mı okumuyorsunuz acaba?

der leer
Üye
der leer

bayıldım, aynen devam :))