Binbir surat Lambo

Maskesini Cenevre Fuarı'nda çıkartacak.

0

Egzotik otomobillerin üzerinde yaptıkları değişikliklerle daha çekici bir görünüme kavuşmasını sağlayan modifiye firması DMC, 5-15 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Cenevre Motor Şov öncesi ilgi çekici bir paylaşımda bulundu.

DMC, Lamborghini’nin Huracan ve Countach modellerini bir otomobilin iki yarısıymış gibi gösteren bir fotoğraf yayınlarken bu paylaşım, otomobil severler tarafından heyecanla karşılandı. Daha önce Lamborghini Huracan için “Huracan Affari” adında bir çalışma yapan DMC, Cenevre Motor Şov’da Huracan’ın “Stage 2” ismini verdiği özel versiyonunu da gözler önüne serecek.

Cenevre Motor Show öncesi paylaşılan fotoğrafta Huracan’ı Countach ile tamamlayan DMC, “Acaba Countach’ın da özel bir versiyonu mu geliyor?” sorusunu akıllara getirdi. DMC gibi yaptığı özel çalışmalarla otomobillerin farklı olmasını sağlayan bir markanın paylaşımında boş yere Countach’ı kullanmayacağını söylemek yanlış olmaz. Bu doğrultuda modifiye firmasının Cenevre’de, Lamborghini Countach’ın özel bir versiyonunu tanıtacağını ve hatta aracın da gümüş renkte olacağını söyleyebiliriz.

Cenevre’de Lamborghinilerin yanında Koenigsegg ve Pagani gibi markaların araçlarını da sergileyecek olan DMC, “Dünyanın en büyük otomobil etkinliği” olarak gösterilen Cenevre Motor Şov’da gövde gösterisi yapacak.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bana bildir