Objektiflere içini döktü

Hem büyük, hem sportif.

1
458

Geçtiğimiz günlerde ikinci nesil Porsche Panamera’nın, kış testleri yapılırken casus fotoğrafları çekilmişti. Çekilen fotoğraflardan yeni Panamera’nın dış görünüşü hakkında fikir oluşsa da, iç mekanı gösteren bir fotoğraf yoktu. Yeni çekilen casus fotoğraflarda ise iç mekan da yakalanabilmiş.

Yeni fotoğraflarda Panamera’nın ön ve arka farlarının çevresinde, az miktarda da olsa gövdeyle aynı renkte olan bir kamuflaj var. Kamuflaj dışındaki yerler de, güncel Panamera ile paralellik gösteriyor. Ayrıca yeni Panamera’nın arkadan görünümü, güncel model kadar kalıplı ve kaba gözükmüyor.

İç tarafta ise daha kapsamlı değişiklikler var. Vitesin etrafındaki tuş kalabalığı ortadan kaldırılarak, eskisine göre daha zarif ve daha ferah bir ortam yakalanmış.

Yeni Panamera, MSB platformunun kullanılması sayesinde yaklaşık 90 kg daha hafif olacak. Yeni geliştirilecek V6 ve V8 motorlarla daha güçlü olacak olan Panamera’nın, hibrit bir versiyonun da üretilmesi bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAbi vs kardeş
Sonraki İçerikUfacık arabalara kocaman paralar
Oğuzhan Kaya
93 doğumlu, İzmirli ve DEU İngilizce İşletme'yi bitirmek için çabalıyor. Boş zamanlarında Hyundai kullanır ve kendini bildi bileli direksiyonu tutmaktan zevk alır. Otopark ile karşılaşması ise, E 180 testine dayanır.

Yorum Yaz

1 Yorum "Objektiflere içini döktü"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
35yklc
Ziyaretçi
35yklc
1 yıl 9 ay önce

Tam bir kurbaga

wpDiscuz