2013 sonunda kayak kazası geçiren ve uzun süre komada yatan, 7 şampiyonluğu bulunan efsane F1 pilotu Michael Schumacher’in sağlık durumu hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Cenevre’deki evinde 15 kişilik sağlık ekibinin bakımında olan Schumacher’in henüz konuşamadığı, yürüyemediği ve etrafındakilerden neredeyse bihaber yaşadığı belirtildi. 46 yaşındaki şampiyonun iyileşme sürecinin oldukça yavaş olduğu ve malesef ufukta bir mucizenin olmadığı söylendi.

Ailesi tarafından evinin etrafındaki habercilere karşı büyük bir koruma çemberi oluşturulduğundan dolayı gelişmeler sadece doktorlar veya yakınları tarafından medyaya aktarılıyor. Bizim de herkes gibi dualarımız şampiyonla birlikte. Dileriz en kısa sürede eski sağlığına kavuşur.

PAYLAŞ
Önceki içerikTüfekler bagaja
Sonraki içerikSüper MPV
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Şampiyondan haber var"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
summi
Üye

Bu mücadeleden de zafer ile ayrılcan inşallah şampiyon.

Dualarımız seninle.

wpDiscuz