Çıktığı ilk tarihten bugüne kadar otomobil dünyasında çok farklı bir yer edinen GT-R’ı yaptığı yeniliklerle otomobil severlerin kalbinde her zaman taht kurdu. Fabrikadan ilk çıkan R34 GT-R o zamanlar ilk haliyle sadece 280 beygirdi, bugün ise çok daha farklı rakamlarla bu otomobil yollarda.

Bu Godzillaların iki taraftar tipi var. Eski modellerin o ruhunu savunanlarla yeni modelin devrimsel özelliklerini sevenler. Aşağıdaki videoda eski-yeni, baba-oğul yarışı var… Kim kazanırsa kazansın GT-R bizim için her zaman kalbimizde ayrı bir yerde olacak…

13
Kimler Neler Demiş?

avatar
6
7
0
 
9
captain1881hunkar_diskayakerem61berkguzmecagil
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
kerem61
Üye
kerem61

R35 suruyosan amacın performanstır.otomatık sanzıman kadar hızlı olamayacagına göre konu kapanmıstır 🙂 ama kesınlıkle manuel zevkı veremez.buna manuel koymayan fabrıkanın bır bıldıgı vardır heralde.

berkguz
Üye
berkguz

r35 hayalımdekı arac yaa otomatik belkı ama manuelde o arabanın tam verımını verecek cok fazla ınsan yok bence takılmayın otomatık manuel olayına o aracın verdıgı heyecan baska olur

mecagil
Üye
mecagil

İkisi de GT-R olsa da Skyline Skyline dır aga

Stumaster
Üye
Stumaster

R34 gönüllerde taht kurmuş bir otomobil.R35 mükemmel bir araba ama bana sanki kağıt üzerindeki rakamlara çok takıldılar gibi geliyor.

MuloBalota
Üye
MuloBalota

Baba’nın kullanılması daha zevkli sanki:)