Baba mı oğul mu?

Eskinin ciğeri, yeninin teknolojisi

13
537

Çıktığı ilk tarihten bugüne kadar otomobil dünyasında çok farklı bir yer edinen GT-R’ı yaptığı yeniliklerle otomobil severlerin kalbinde her zaman taht kurdu. Fabrikadan ilk çıkan R34 GT-R o zamanlar ilk haliyle sadece 280 beygirdi, bugün ise çok daha farklı rakamlarla bu otomobil yollarda.

Bu Godzillaların iki taraftar tipi var. Eski modellerin o ruhunu savunanlarla yeni modelin devrimsel özelliklerini sevenler. Aşağıdaki videoda eski-yeni, baba-oğul yarışı var… Kim kazanırsa kazansın GT-R bizim için her zaman kalbimizde ayrı bir yerde olacak…

Yorum Yaz

13 Yorum "Baba mı oğul mu?"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
kerem61
Üye
kerem61
1 yıl 8 ay önce

R35 suruyosan amacın performanstır.otomatık sanzıman kadar hızlı olamayacagına göre konu kapanmıstır 🙂 ama kesınlıkle manuel zevkı veremez.buna manuel koymayan fabrıkanın bır bıldıgı vardır heralde.

berkguz
Üye
berkguz
1 yıl 8 ay önce

r35 hayalımdekı arac yaa otomatik belkı ama manuelde o arabanın tam verımını verecek cok fazla ınsan yok bence takılmayın otomatık manuel olayına o aracın verdıgı heyecan baska olur

mecagil
Üye
mecagil
1 yıl 8 ay önce

İkisi de GT-R olsa da Skyline Skyline dır aga

Stumaster
Üye
Stumaster
1 yıl 8 ay önce

R34 gönüllerde taht kurmuş bir otomobil.R35 mükemmel bir araba ama bana sanki kağıt üzerindeki rakamlara çok takıldılar gibi geliyor.

MuloBalota
Üye
MuloBalota
1 yıl 8 ay önce

Baba’nın kullanılması daha zevkli sanki:)

wpDiscuz