Zenginliği ile bilinen Dubai şehrinin, polis arabaları da şehrin ünvanını korumaya devam ediyor. Oldukça lüks otomobillere sahip Dubai polisi, filosuna büyük ses getiren sıradışı BMW i8’i de kattı. Arabistan medyasının hazırladığı kısa bir videoda aracın Dubai polisine teslimi ve filoda bulunan diğer lüks polis arabaları yer alıyor.

Tabi BMW i8, diğer polis araçlarının yanında biraz “ucuz” kaçabiliyor. Bunun sebebi ise Dubai polisinin filosunda McLaren MP4-12C, BMW M6 Gran Coupe, Ferrari FF, Audi R8, Mercedes-Benz SL 63 AMG, Brabus B63S-700 Widestar, Bentley Continental, Nissan GT-R, Mercedes-Benz SLS, Renault Twizy, Aston Martin One-77 ve Lamborghini Aventador gibi oldukça lüks araçların bulunması.

 

PAYLAŞ
Önceki içerikIndyCar suları kaynamaya başladı
Sonraki içerikGeç olsun, güç olmasın
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Dubai polisinin yeni oyuncağı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
coşkun yılmaz
Üye

acaba kaç hpsini kullanıyorlar

wpDiscuz