Geçtiğimiz yıl boyunca birçok skandala imza atan Jeremy Clarkson bir olay daha çıkardı. 21’inci sezonda Burma özel bölümünde bir Asyalıya “slope(çekik)” ve bir tekerleme sırasında “nigga(zenci)” şeklinde ırkçı kelimeler kullanması, bunların da üstüne Patagonya özel bölümünde kullandığı Porsche 928 marka araçta bulunan “H982 FKL” plakasıyla 1982 yılındaki Falkland Savaşı’na gönderme yapmasıyla ağır eleştiriler alan Clarkson kariyerinin en riskli dönemlerini yaşıyor.

İngiliz medyasının haberlerine göre Top Gear yapımcılarından birine yumruk attığı iddia edilen Jeremy Clarkson ile ilgili BBC tarafından soruşturulma başlatıldı ve bu pazar yayınlanması planlanan yeni bölüm iptal edildi. Ne Jeremy Clarkson’dan ne de diğer sunucular Richard Hammond ve James May’den ise bir açıklama gelmedi.

Kimler Neler Demiş?

9 Yorum "Jeremy Clarkson görevden alınıyor mu?"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Mehmet Akif Doğan
Üye

bugüne kadar parçaladıkları arabaları izleyip iç geçirenlerin bedduası tutmuştur 🙂 Ayrıca adam su katılmamış bir İngiliz Milliyetçisi.Alman Amerikan farketmez gördüğünde hiç sektirmiyor illa ki sallıyor. Bu zamana kadar kalması bile mucize.

Hasan
Üye

Jeremy Clarkson olmasa da olur bizim And Çetinkson’ umuz var

And
Üye

AHAHAHAHHA

ultiMance
Üye

Giden gitsin çok da umrumda. Sanki dünyada bu adamdan başka adam kalmadı.

IbizaFR150
Üye

Gençlik yıllarında “format gereği” öyle takıldığını düşünüyordum ama onca yıl o şekilde yaşayınca formatı karakteri haline geldi. Zaman içinde top gear da araba inceleme programından çok dev bütçeli, araba paralama,uçaktan atma, kesip sandal yapma programına dönüştü. Ayrıca bu herifin Irkçılık, aşağılama dolu konuşmaları ve içi boş ingiliz milliyetçiliği de baymaya başlamıştı, birine yumruk atma noktasına geldiyse kepazelik içinde kariyerinin son bulmasını dilerim.

MMG
Üye

İyi olmuş, faşist herif.