Eksiğini gördü!

İşinin ustaları tarafından geliştiriliyor.

5
756

Mercedes-Benz, 2020 yılına kadar ilk pick-up kamyonet modelini piyasaya süreceğini açıkladı.

Dünya genelinde orta sınıf pick-up segmentinin ciddi bir gelişim süreci içinde olduğunu belirten Alman üretici, kendi pick-up modelini üreterek bu değişime cevap veren ilk premium marka olacaklarını açıkladı. Mercedes’in bu yeni modelinin hedefi Latin Amerika, Güney Afrika, Avustralya ve Avrupa olacak.

Sprinter ve Vito gibi modelleri geliştiren Mercedes-Benz ticari araçlar ekibinin sorumluluğundaki projenin yöneticisi Volker Mornhinweg, hedef kitlelerinin kamyonet segmentinde Mercedes-Benz’in binek modellerindeki yüksek seviye konfor, güvenlik ve tasarımı arayan kullanıcılar olduğunu belirtti.

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum "Eksiğini gördü!"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
mertgungor
Üye

Mercedes bu sınıfta eğer citan gibi bi hayal kırıklığı yaratmazsa çok başarılı olur diye tahmin ediyorum.

rolanddeschain
Üye

Citana benzemesin de citan da Çin malı çakma bir ticariye biniyormusum gibi hissettim.hele aracin torpido tasarimini yapan tasarimci o plastigin kalitesi nasil bir muhendislik tarif edilemez.

YarenCin33
Üye

Mercedes 2012 de nissan navara alt yapısıyla pick-up üreteceğini ve 2016 da piyasaya süreceğini açıklamıştı. Hatta 2013 sonu ilerleme kaydedildiğiyle alakalı haberler de çıkmıştı ama bu gidişle daha bekliycez anlaşılan.

Fatih_MehmetK
Üye

vw de ısızu dan aldı, bmw de toyota dan alır olur biter 😀

YarenCin33
Üye

citan gibi olmasın da kimden alırsa alsın 🙂

wpDiscuz