Casus fotoğrafçılar ağır kamuflaj altındaki BMW 1 Serisi sedanı Nürburgring’de tur atarken yakaladı.

2 Serisi Active Tourer ve Gran Tourer’ı önden çekişlilerin arasında yalnız bırakmayacak 1 Serisi sedan, MINI modellerinde gördüğümüz UKL platformunu kullanacak. F52 kasa kodlu 1 Serisi sedan, turbodan destek alan bir dizi 3 ve 4 silindirli benzinli ve dizel motor seçeneği ile gelecek. Bu motor seçeneklerinin bazılarıyla opsiyonel xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi de tercih edilebilecek.

Tasarımda ise eklenen bagaj çıkıntısı dışında karşımıza makyajlanan 1 Serisi hatchback‘ten pek de farklı bir araç çıkmayacak. Bağımsız tasarımcıların yaptığı çalışmalar da bunu doğruluyor.

BMW Kuzey Amerika CEO’su Ludwig Willisch, 1 Serisi sedanın ABD’de satılmayacağını söylese de, “yakın gelecekte” 120i ve yukarısındaki modellerin xDrive opsiyonu ile birlikte ABD kıyılarına ulaşacağı dedikoduları paylaşılıyor.

Bavyeralı üreticinin Mercedes-Benz CLA ve Audi A3 Sedan’a cevap niteliğindeki temsilcisini Eylül ayındaki Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtması ve en geç 2016 yılının başında satışa çıkarması bekleniyor.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
4
0
0
 
4
hakikionurzenesturhanRenardcoşkun yılmaz
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
hakikionur
Üye
hakikionur

ben bunun reklam çalışması olduğuna inanıyorum, piyasaya arkadan itişli çıkacak ve büyük reklamı olmuş olacak. Yada öyle umuyorum 😀

t
Üye
t

bu 1 serisi sedan değilde 2 gran coupe olsa daha iyi olurd
u

Renard
Üye
Renard

İsyanları da anlıyorum. Lakin kaç kişi arkadan itişli BMW sahibi? Bakıyorum insanların altındaki arabalar belli.. çoğu önden çekişli. Ekonomik güç yoktur BMW alamıyorsundur onu da anlarım. Kapitalist sistem.. zenginler azınlıkta. Ama muhallebi çocuğu arabası benzetmesi neden?:) görende tr’de herkes arkadan itişli şaka makinası sahibi sanır:) mis gibi bir bmw işte. Evet ruhuna ters ama talep bu. Arz talep eğrisinin bir meyvesi bu CLA’lar A3, BMW 1 sedanlar..

coşkun yılmaz
Üye
coşkun yılmaz

Al bi tane Muhallebi çocuğu Arabası daha !