Gelecek nesil Opel Astra Sports Tourer theophiluschin.com isimli otomobil manipülatörü sitesi tarafından görücüye çıkarıldı.

Opel şu an yeni nesil Astra üzerinde çalışıyor. O çıktıktan sonra sıra station wagon modeline gelecek. Otomobil tasarımlarını manipüle etmeyi seven Theophilus Chin, elini çabuk tutup kendi Astra Sports Tourer modelinin fotoğraflarını yayınladı. Gelecek nesil Astra, Buick Envision ve Chevrolet Cruze ile birlikte D2XX platformunu kullanacak. Bu platformun en büyük avantajlarından birisi 50-100 kg arasında aracı hafifletecek olması. Ayrıca bunu yaparken Watts arka süspansiyon sistemini de koruyor olacak.

2017 yıllarında Astra’nın OPC Variant modelinin de geleceği Opel tarafından onaylandı. Bu otomobil 1.6 litrelik 4 silindirli motoru ile 280 beygir güç üretmesi planlanıyor.

Daha önce yakalanan gizli fotoğraflara göre aracın önünde ve arkasında LED aydınlatmalar yer alacak. Eylül ayında yapılacak olan Frankfurt Motor Şovu’nda Opel Astra’nın yeni modelini gösterime sunduktan kısa bir süre sonra aracı bayilerde göreceğimiz söylentiler arasında.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum "Yavru kurttan önce abisi hazır"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
And
Üye

50-100 değil 100-150 gerekli

Bebebiskuvisi
Üye

Photoshop çalışmalarını haber diye sunmanızı garip buluyorum açıkçası.