Bu yıl oldukça ses getiren yeni Mercedes AMG GT’den ilham alan Alman bisiklet üreticisi Rotwild, Mercedes’le yaptığı ortaklıkla geliştirdikleri bisiklet olan “Rotwild GT S” i tanıttı.

Ultra hafif karbonfiber gövdeye ve 29 inçlik devasa tekerleklere sahip olan Rotwild GT S, “Formula AMG R1 Racing FCS” adını taşıyan oldukça güçlü frenleri ve saliselik tepki süresine sahip vites geçişleriyle üst düzey bisikletçilerin isteklerini karşılayacak derecede başarılı.

Sarı ve siyah renkleriyle göz kamaştıran Rotwild GT S sadece 100 adet üretilmiş ve tam 9.990 Euro’luk fiyat etiketine sahip.

PAYLAŞ
Önceki içerikPist günleri 2015
Sonraki içerikGelecek ayağınıza geldi hanımm
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "AMG bisiklet mi olurmuş?"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Oğuzhan
Üye

0-100 kaç saniye :p

wpDiscuz