Avustralya basınının bir Land Rover çalışanından aldığı bilgiye göre Range Rover’ın ufak kardeşi Evoque için yeni bir versiyon hazırlanması gündemde.

Land Rover’ın tasarım direktörü Gerry McGovern, bu yeni versiyonun Evoque Autobiography’nin bir üst versiyonu olarak geleceğini söyledi. Jaguar Land Rover’ın SVO (Özel Araç Operasyonları) birimi tarafından hazırlanacak model, yeni tanıtılan Range Rover SVAutobiography’den izler taşıyacak ve İngiltere fiyatı 49.805 sterlin olan Evoque Autobiography’den daha pahalı olacak.

Gerry McGovern aynı zamanda otomobilin daha geçtiğimiz ay makyajlanmasına rağmen, yeni jenerasyon Evoque için çalışmaların da başladığını belirtti. Yeni jenerasyon Evoque piyasaya çıkmadan önce Land Rover, Evoque Cabrio modelini piyasaya sürecek. Üstsüz Evoque’un Eylül ayında Frankfurt’ta tanıtılması bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki içerikArazi kedisi
Sonraki içerikEge hazır
Ata Aygen

1995 yılında Ankara’da doğdum, Özyeğin Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Doğduktan yalnızca üç yıl sonra otomobil modelleriyle okumayı öğrenmem, kaçınılmaz sonun habercisi gibiydi. Neredeyse doğuştan gelen bu tutkuyu biraz daha somut işlere dökme isteği de beni Otopark’a getiren şey oldu.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz