Volvo zengin müşterileri için yeni çözümler üretmeye başladı. Çin pazarı için üretilen S60L modelinden sonra XC90 Excellence modelini de konfor odaklı hale getirdiler. Gelecek nesil salon konforu adını verdikleri konsept Şanghay Otomobil Fuar’ında görücüye çıktı.

Aracın merkezini 2. sıra koltuklar olarak düşünürsek, 3. sıra koltuklar 2. sıradakilerin koltuklarının yatabilmesi kaldırılmış. Bununla da yetinilmemiş 1. sıradaki yolcu koltuğu da sökülerek 2. sırada sağda oturan yolcuya yatak konforu sunulmak istenmiş.

Kaldırılan 1. sıra koltuğun yerine konumlandırılan aparat ile ayak uzatma sehpası, 17 inçlik ekran, aynalı makyaj sehpası, kucak üstü masa, çelik kasa ve mücevherler ile makyaj malzemelerini koymak için bölme yolcuya sunulan ek özellikler.

PAYLAŞ
Önceki içerikHotHot Hatch
Sonraki içerikModaya uymuş
Onur KALENDER

1985 doğumluyum. Otomobillere olan sevdam ilk hatırladığım otomobil olan Volvo 360 ile başladı. Geceler boyu uykusuz otomobil dergilerini ezberlemem, kendi tasarımlarımı yapmam ve son olarak da otopark ailesine katılmamla devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

3 Yorum "“Fakirler ölsün”"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Cemal
Üye

Çek gız kokmuş ayaklarını! 😛

Mehmet Can
Üye

Buna dünyanın parasını isterler. Bence vıp bi minivan daha iyi iş görür zaten.

Berkcan
Üye

Bu Volvo tasarımlarını ilk başlarda beğenmiyorum sonra zamanla aşık oluyorum. Ben de çözemedim. XC90’ı artık bayağı seviyorum. Ama concept coupe benden uzak Allaha yakın olsun

wpDiscuz