2016 yılında piyasa çıkması planlanan ve hala test aşamasında olan makyajlı Mercedes A45 AMG’nin yeni casus fotoğrafları ortaya çıktı. Mevcut A45 AMG üzerine çok minik değişiklikler yapılmış olsa da C63 AMG’yi andıran ön ve arka tamponlar araca daha agresif bir imaj vermiş ve yenilenen egzozlar daha sportif görünmesini sağlamış.

Değişikler sadece kozmetik olarak yapılmamış. Yenilenen 4 silindirli, turbolu 2 litrelik motor artık tam 375 beygir (280 kW) üretiyor ve 0’dan 100 km/h hıza sadece 4.5 saniyede ulaşıyor. Aracın ulaşabileceği maksimum hız ise elektronik olarak 250 km/h ile sınırlı.

PAYLAŞ
Önceki içerikTwizy’e B izni
Sonraki içerikSokağa attı kendini!
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "Hem agresif hem sportif"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
cagrimoltisanti
Üye

bu hacimle 0-100 değerinin 4.5s olması gerçekten efsane

wpDiscuz