Honda yaratıcı reklam serilerine devam ediyor. Honda’ların dayanıklılığına dikkat çeken yeni CR-V reklamı izleyenlerde sanki hiç bitmeyecekmiş izlenimi uyandırırken, reklamda bir CR-V durmadan aynı yokuşu insanı adeta hipnotize edercesine tırmanıyor. Tırmanış Honda’nın mükemmele ulaşma çabasını temsil ederken tekrarlanan sonsuz döngü Honda’ların sorunsuzluğunu temsil ediyor. “Bitmeyen Yol” adındaki reklam McGarry Bowen tarafından Londra’daki stüdyolarında hazırlanmış.

Honda’nın YouTube kanalında farklı şehirlerin anlık hava durumları ve zamanlarına göre değişiklik gösteren interaktif bir versiyonu da bulunan reklam filmi Honda’nın son dönemdeki yaratıcı reklam filmlerinin devamın geleceğinin habercisi gibi.

Kamera arkası:

PAYLAŞ
Önceki içerikPeugeot’da kampanya var
Sonraki içerikUfak ama hırslı
Utku Ulaş Tekin

Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz