Opel ile işbirliği yapan tuning şirketi Irmscher, üreticinin Vivaro modeline özel Tourer Pack adında bir paket hazırladı.

Vivaro’yu gerçek bir lüks araca dönüştürmeyi hedefleyen paket; ön konsolu, kapı içlerini ve vitesi gümüş rengi dikişli siyah deriyle kaplıyor. Bunun yanında sürüş esnasında yol gürültüsünü azaltma sözüyle gelen velur paspaslar da Tourer Pack içeriğinde bulunan seçeneklerden. Paketin getirdiği yenilikler çok az olduğundan, modele göre 491 ile 1369 Euro arasında olan fiyatı da makul seviyelerde.

Opel-Irmscher ortaklığından Vivaro için gelen diğer bir ürün ise 17 inçlik Wave-Star jantlar. Bu jantlar standart olarak düşük yuvarlanma direncine sahip Dunlop lastiklerle geliyor ve 1500 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip. Müşteriler, bu jantları mat veya parlak kaplamalı olarak alabilecek.

PAYLAŞ
Önceki içerikBu adam yürek yemiş
Sonraki içerikBaskıya dayanamadı
Ata Aygen

1995 yılında Ankara’da doğdum, Özyeğin Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Doğduktan yalnızca üç yıl sonra otomobil modelleriyle okumayı öğrenmem, kaçınılmaz sonun habercisi gibiydi. Neredeyse doğuştan gelen bu tutkuyu biraz daha somut işlere dökme isteği de beni Otopark’a getiren şey oldu.

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum "Irmscher minibüse el attı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
batu
Üye

kendimi clio kataloğu bakıyor gibi hissettim, çok yazık…
Dış tasarımı yapanlara çok acıdım resmen onlara ihanet olmuş.

meego
Üye

abi bu opelin ticarilerini fiat ve renaltdan almasını anlamıyorum.
Kendin yapmıyorsan başka bir markanın modelini alıpda amblemini üstüne çakma.
Çok saçma geliyor bu tip satış stratejileri.

TolgaK
Üye

Malesef, hele ki Combo örneği tam bir facia. Gerçi Citan da benzer şekilde Mercedes e pek yakışmıyor ama yapacak birşey yok, devir tasarrufun suyunu çıkarma devri.

ihsandulger
Üye

Bizim 2004 model Vivoromuz vardı ve içi çok vasattı ama motor bakımından çok canlı bi arabaydı gaza bastığınızda uçucak gibi hissediyodunuz yada ben abartıyorum 🙂 babam inşallah şirkete bu arabayı almayı planlıyor eğer alırsak test ederiz 🙂

wpDiscuz