Opel ile işbirliği yapan tuning şirketi Irmscher, üreticinin Vivaro modeline özel Tourer Pack adında bir paket hazırladı.

Vivaro’yu gerçek bir lüks araca dönüştürmeyi hedefleyen paket; ön konsolu, kapı içlerini ve vitesi gümüş rengi dikişli siyah deriyle kaplıyor. Bunun yanında sürüş esnasında yol gürültüsünü azaltma sözüyle gelen velur paspaslar da Tourer Pack içeriğinde bulunan seçeneklerden. Paketin getirdiği yenilikler çok az olduğundan, modele göre 491 ile 1369 Euro arasında olan fiyatı da makul seviyelerde.

Opel-Irmscher ortaklığından Vivaro için gelen diğer bir ürün ise 17 inçlik Wave-Star jantlar. Bu jantlar standart olarak düşük yuvarlanma direncine sahip Dunlop lastiklerle geliyor ve 1500 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip. Müşteriler, bu jantları mat veya parlak kaplamalı olarak alabilecek.

4
Kimler Neler Demiş?

avatar
3
1
0
 
4
batuTolgaKmeegoihsandulger
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
batu
Üye
batu

kendimi clio kataloğu bakıyor gibi hissettim, çok yazık…
Dış tasarımı yapanlara çok acıdım resmen onlara ihanet olmuş.

meego
Üye
meego

abi bu opelin ticarilerini fiat ve renaltdan almasını anlamıyorum.
Kendin yapmıyorsan başka bir markanın modelini alıpda amblemini üstüne çakma.
Çok saçma geliyor bu tip satış stratejileri.

TolgaK
Üye
TolgaK

Malesef, hele ki Combo örneği tam bir facia. Gerçi Citan da benzer şekilde Mercedes e pek yakışmıyor ama yapacak birşey yok, devir tasarrufun suyunu çıkarma devri.

ihsandulger
Üye
ihsandulger

Bizim 2004 model Vivoromuz vardı ve içi çok vasattı ama motor bakımından çok canlı bi arabaydı gaza bastığınızda uçucak gibi hissediyodunuz yada ben abartıyorum 🙂 babam inşallah şirkete bu arabayı almayı planlıyor eğer alırsak test ederiz 🙂