Aston Martin’in bütün modellerini yenileyeceğini açıklamasından sonra testlere başlanan otomobilin Aston Martin DB11 olabileceği düşünülüyor.

DB9 ile birlikte ağır kamuflajlı olarak yakalanan otomobilin, yerine gelecek olan DB11’in prototipi olduğu varsayılıyor. Yanlara doğru uzayan ön farlar, belirginleştirilmiş ızgara, havalandırma deliğine sahip kaput, kaslı çamurluklar ve çift egzoz çıkışı ilk bakışta dikkat çeken detaylar. Aracın yeni teknolojiler ve yeni platform aracılıyla birlikte selefine göre daha hafif olması bekleniyor. Henüz Aston Martin tarafından onaylanmamış olmasına rağmen büyük ihtimalle turbo beslemeli V12 silindirli 510 beygir güç ve 620 Nm tork üreten motor aracın kalbinde yer alacak. Bunun haricinde AMG tarafından çift turbolu V8 silindirli 4 litrelik bir motor da seçenekler arasında olacak.

Aracın henüz prototip olmasından dolayı detayları kesinlik göstermese de, Nürburgring’de yakalanan fotoğraflarına göre, aracın içi Vanquish’in içine çok benzeyecek. Gelecek günlerde ortaya çıkacak yeni fotoğraflarını merakla bekliyor olacağız.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

avatar
  Subscribe  
Bana bildir