Panpalar’la canlı canlı – 3!

Bu kez bir başka olacak.

169
845

Değerli takipçilerimiz,

16 Nisan Perşembe saat 21:00‘de üçüncü canlı yayınımızı gerçekleştirmek üzere bir araya geliyoruz.

2 saat sürmesini planladığımız yayına And, Muhip, Murat… ve sürpriz bir konuk katılacak. Forumda açacağımız konuya yazacağınız sorulara canlı yanıt vereceğiz ve öncekiler gibi karşılıklı sohbet havasında geçecek.

Öncekilerden farklı olansa, mekan ve ekipman. Sürprizi bozmayalım ama basitçe OTOPARK’ın bir sonraki aşamasını izleyeceksiniz.

Sorularınızı ileteceğiniz başlık canlı yayından hemen önce açılacak, forumu takipte kalın!

Perşembe akşamı burada görüşmek üzere.

EDİT: Hazırlıklar sürüyor arkadaşlar, 21:15 gibi başlamayı öngörüyoruz.

Yorum Yaz

169 Yorum "Panpalar’la canlı canlı – 3!"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
-7-
Üye
-7-
1 yıl 7 ay önce
quattro sistemi hakkında bişey demek istiyorum oda bmw ve merso dan daha iyi olduğu en büyük sebebi ise gücün önden arkaya verilmesi bu sayede hem araç daha stabil hareket ediyor hemde bu 4 çeker sisteminin gerektiği özellikle karlı zeminlerde farkını ortaya koyuyor mesela bi x drive sistemine sahip aracın arka iki tekerleği aynı genişlik ve derinlikle ufak bi oyuğun içine girdikleri zaman bmw de ilk güç arkadan geldiği düşük gaz tepkisinde sadece çok ufak çaplı patinaj çekiyor gaz şiddetini arttırdığınız zaman önede güç gidiyor yalnız sizde bilirsiniz ki 4 çekerin ihtiyaç duyduğu her zemin şartın da tam gazla çıkamazsınız yanı… Read more »
Kaan Karagöz
Üye
Kaan Karagöz
1 yıl 7 ay önce
“Otomobil tasarımında müşteri fikri alınıyor mu?” sorusuna verdiğiniz yanlış cevabı düzeltmek istiyorum. MSGSÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı öğrencisi Ford Design Studio Tasarımcı stajyeriyim. Evet alınır. Otomobil tasarımında pazarlama departmanı ve dizayn studio tarafından bi müşteri kitlesi belirlenir. Örnek: Ford Fiesta için genç dinamik eğlenceli bi müşteri kitlesi belirlendi muhtemelen ve ortaya öyle bir tasarım çıktı. ( Hatta şöyle bir ek yapıyım. Otomobillerdeki renkler ve materyaller tamamen müşteri üzerine tasarlanır ve belirlenir. Belki duyanınız vardır. Fiesta nın lansman rengi o zaman moda trendinde bir oje rengiydi 🙂 ) Tasarım yapılırken tasarlanan müşteri kitlesi göz önüne alınarak araçtaki karakter ve his tasarıma yansır.… Read more »
Avni DAL
Üye
Avni DAL
1 yıl 7 ay önce

Foruma başlık açıp girişe aldığın eğitimden ve tasarım ile ilgili bildiklerinden bir özet yazarsan altına ilgilenenler yorum veya soru bırakabilir. Böylesi daha iyi olur, herkes faydalanabilir 🙂 Teşekkürler

fevzitaha
Üye
fevzitaha
1 yıl 7 ay önce

Sanırım ufak bi ses sorunu var :/

Regionella
Üye
Regionella
1 yıl 7 ay önce

Arabalar konusunda fazla bilgim olmasa da sizi izlemek zevkli oluyor. Dr. luk işlerinden vakit bulabildiğimce araba takibine başladım, ufak bir tutku oluşturdunuz bende.

vlkakn
Üye
vlkakn
1 yıl 7 ay önce

vadinin devam ettiğini bende bilmiyordum

wpDiscuz