Arkadaşlar,

Öncelikle bu yazı geciktiği için özür dilerim.

Dün sabah Meriva’yı çektik. Aynı saatlerde CR-V geldi. Öğleden sonra da Citroen C1’i almaya gittik. Akşam üstü Meriva’yı teslim ettim, ardından derse gittim. Gece dönüp Focus’un montajına başladım. 12 olmadan da yattım ve bu sırada yazmaya fırsatım olmadı.

Evet, 1 Nisan şakası niyetine yazılmış bir yazıydı. Ancak sizin de fark ettiğiniz gibi, hiçbir yanı komik değildi.

Kurmaca da değildi.

Ne denli kalabalık ve etkili bir kitle olduğunuzu biliyorum. Ama bazen bunu başkalarına da göstermeniz gerekiyor, hatta bana bile. Okuduklarınız buz dağının yalnızca görünen kısmıydı ve hepsini rahatça sırtlanabildiğime sizi inandırıp, büyümemizi usulca takip edebileceğiniz bir ortam sunabilsem de, ara sıra farkındalık yaratmak şart. Varlığınızı belli etmeniz, sesinizi duyurmanız, ayağa kalkmanız şart.

Bağışlarınız için teşekkür ediyorum. Aylık tutar şu an 320 $ civarında. Eğer 1000 $’ı aşarsa, bunu özlediğiniz isimlerin yeniden kamera karşısına geçmesi için kullanabiliriz.

TV işini kovalamayı sürdürün. Ne zaman ne olacağını bilemezsiniz ama bir şeyler olması için harekete geçmelisiniz.

Daha anlatacak çok otomobil var ve siz dinlemeyi istedikçe biz anlatmayı sürdüreceğiz.

Sevgiler,

And

Önceki içerikAmerika yeniden keşfedildi
Sonraki içerikTavana vurduk
And
1984'te doğdum, 1998'de direksiyona oturdum ve 2008'den bu yana onları test ediyorum. Saint Benoît ve Boğaziçi Üniversitesi inşaat mühendisliğinden mezun olup auto motor & sport'ta sigortasız çalışmayı seçtim. O sıralar Modifiyem.com'a içerik sağladım, ardından e-motoring'in test editörlüğünü yaptım. Prokart'ta yarıştım, Nürburgring ve Monza gibi pistlere (ve pistlerden) çıktım. Kullandığım tüm otomobillerden ayrı keyif aldım ve arkadaşlarımla beraber amacımız, aynı keyfi şimdi size yaşatmak.

Kimler Neler Demiş?

112 Yorum "Şakaydı"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
Mustafa Berke Menevşe
Üye

Yazılı haftası. Gece ders molasında siteye girip o yazıyı gördüm. Ardından CR-Z’in başlığına baktım.
“SON’UN Başlangıcı”

Ağladım.
Bir, bir buçuk saat ağladım. Sınava çalışamadım, uyuyamadım. Gece size dua ettim, sabır ver onlara dedim, kolaylık eyle dedim. Sınav vakti geldiğinde aklım hala sizdeydi.

Merak eden olursa; Geometri sınavıydı 29 aldım.

Öğleden sonra Seçmeli Bilişim Teknolojileri vardı, Excel konusunu işleyip serbest bırakıldık. Kız arkadaşım yanıma geldi, olanlardan haberi vardı ve benim kadar olmasada o da üzgündü.
Birdaha okuyalım dedim, siteye girdik. En yukarda “Şakaydı” yazınca ikimizde yamulduk.

Tişikkirler @and abey.

burakdogac
Üye

Dostum dersimizi aldık ama şaka hiç hoş değildi. ( korktum lan duygularımla oynamaya hakkınız yok! )

MYK
Üye

birde şakadan önce ve sonra üye sayısında nasıl bir artış oldu merak ettim açıkçası. nitekim ben öncekinde üye iken yenisine bir türlü oturup üyelik yapmadım ama hal böyle olunca onu da aradan çıkarıverdim. ama facebook youtube twitterda hep destek tam destek devamdı tabi

Serdar Aydar
Üye

TOYOTA COROLLA 1.33 LİFE modelini tanıtır mısınız…..!!!

aytacnet
Üye

Bu ekibi TV şovlarında görmek isteriz. Her şeyin yerli kopyasını yapan yapımcılar Top Gear’ı da kopyalasın.