Senfoni yapan prototip

Porsche'nin yeni yarışçısı zincir vurulmamış boxer'ı ile kulaklarınızın pasını silecek.

0
230

Porsche’nin yeni prototipi limitlerde test edilirken ilk defa kameralara yakalandı. Yeni tanıtılan Cayman GT4’ün yarış versiyonu olarak geliştirildiği düşünülen prototip Monza’nın tozunu attırırken oldukça etkileyici gözüküyor.

Sadece pist kullanımına uygun olacak olan yarış versiyonunun alt yapısında ne gibi teknik farklılıklar barındırdığı bilinmese de oldukça zorlu bir test sürecinden geçirildiği belli oluyor.

Prototipte dışardan bakıldığında; alçaltılmış süspansiyonlar, hafif alaşımlı yarış standartlarındaki jantlar, slick lastikler, yeni tamponlar, genişletilmiş hava girişleri, sökülen iç trim ve tabi ki regülasyonlar ile sınırlandırılmamış egzoz dikkat çekiyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikGeleceğe onun gözünden bakın
Sonraki İçerikElitistlere layık
Utku Ulaş Tekin
Dört yaşımdayken babamın aldığı benden bir kaç ay büyük olan 92 model Renault Spring ile başladı tüm bu macera. İnsanların kullandığı hareket eden nesnelerin keşfine başlıyordum. Yaşım ilerledikçe daha da artan bir heyecan oldu bu nesneler içimde. Sonradan bu nesnelerin aslında nesne olmadığını, sadece otomobil tutkunu olan insanlar tarafından görülebilen ruhları olduğunu keşfettim. Fakat sıkıntı bu ruhları görebilen diğer insanları bulmaktı. Arayışın son bulduğu durak ise Otopark.com oldu.

Kimler Neler Demiş?

İlk yorum yapan olun!

Bana bildir
avatar
wpDiscuz