Jeremy Clarkson’ın programın yapımcısını yumruklaması üzerine BBC’den kovulmasından sonra belirsizliğe bürünen çekimleri yapılmış fakat yayınlanmamış Top Gear bölümlerinin akıbeti belli oldu. BBC’nin aldığı karara göre bu bölümlerin yayınlanacağı kesinleşmiş oldu. Tarih olarak ortada henüz bir şey olmasa da bu yaz ekranlarda olması planlanıyor.

Öte yandan “yeni” Top Gear ile ilgili ortada birçok iddia var. Söylentilere göre BBC, programın yeni versiyonu için bir bayan sunucu arayışına girmiş. Jeremy Clakson’ın geri dönmeyeceği kesin olsa da diğer sunucular olan James May ve Richard Hammond ile ilgili ortada henüz kesinleşmiş bir karar yok.

PAYLAŞ
Önceki içerikNe yazık ki Japonya’ya özel
Sonraki içerikYılının en sorunsuzları
Umut

Otomobil tutkum 3 yaşındayken annemin bana aldığı 1:24 ölçekli Ford Ka’ya karşı duyduğum sempati ile başladı ve büyüyerek devam etti, en son mühendislik okumama sebep oldu. Ayaklarım pedallara, kollarım direksiyona yetiştiğinden beri tekerleği olan herhangi bir araçtan aldığım hazzı başka hiçbir şeyden alamaz oldum. 2012’den beri hayranlıkla takip ettiğim Otopark ailesine 2014 sonunda katılmam hayatımda yeni bir sayfa açtı.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum "“Son” Top Gear"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Bebebiskuvisi
Üye

Umarım P1, 918 ve LaFerrari’nin pist turlarını da yayınlarlar, en merak ettiğim kısım oydu. Yayınlanan son bölümde üç markadan da test için izin alabildiklerini, ileriki bölümlerde pist skorlarını yayınlayacaklarını söylemişlerdi.

wpDiscuz