Makyaj operasyonuyla birlikte Honda CR-V, küçük hacimli dizel motorda otomatik vites sunmaya başlamıştı. Şimdiyse bu versiyon, dört tekerlekten çekiş sistemiyle Türkiye’de satışa çıktı.

Makyajla birlikte CR-V’nin farları, radyatör ızgarası ve jant seçenekleri yenilenmişti. İç mekandaysa yeni multi medya sistemi ön plana çıkıyor. Bunun dışında artık 1,6 litrelik turbo beslemeli dizel motor, güçlü versiyonuyla birlikte otomatik şanzımanla yollara çıkacak.

1,6 litrelik dizel motor, 120 HP’lik kardeşinden farklı olarak çift turboyla besleniyor ve 160 HP güç ile 350 Nm tork üretiyor. 9 ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemiyle birlikte SUV, 0’dan 100 km/s hıza 10 saniyede ulaşıyor. Ortalama tüketim 100 km’de 5,1 litre olarak veriliyor.
Manuel versiyondan yaklaşık 16 bin lira daha pahalı olan dizel motorlu, otomatik şanzımanlı, dört tekerlekten çekişli CR-V’nin fiyatı 125.990 TL olarak açıklanıyor.

Kimler Neler Demiş?

11 Yorum "4×4 CR-V satışta"

avatar
  Subscribe  
en yeni en eski en iyi
Bana bildir
amadeus99
Üye

o paraya öküz alırız. öküzü bıraktım %90 ötv’li subaru forester alırız. bundan çok daha iyi kuga’yı 30k daha ucuza alırız. mercedes alırız. bu nasıl fiyat be.

190721
Ziyaretçi

araç şu kombinasyonuyla zaten öküz bence

ims
Üye

Bu arada yine tek dokunuşla açılıp kapanan camlar yok, gerçekten trajikomik.

190721
Ziyaretçi

yanlışın var ben sitede baktım 125bilik versiyonda 4camda tek dokunuş otomatik diyor

alpergde
Üye

sene 2015 hala bunu donanıma yazan var.

wishbone
Üye

3. stop lambasını donanıma yazan VW varken buna laf söylemeniz komik olmuş. Hala arka camları manuel olan arabalar var mesela 2015 Corsa.

Eski
Üye

+ honda 20 yıl önce arka zemini düz yapmış, (şaft tüneli tümsekliğini kaldırmış)bununla da hiç övünmemiş ama yeni yeni düz zemin yapanları öven sektör cahilleri, ön yargılı, at gözlü, sözde “oto tester”ları çok var maaselef

wishbone
Üye

bilmeden yorum yapmayı ne kadar seviyorsunuz bence bu daha trajikomik.

Draje205
Üye

satar mı satar bence..

190721
Ziyaretçi

kesinlikle

kullaniciadi
Üye

süper kombinasyon … insanın içi gidiyor yahu. hem dizel hem otomatik hem ekonomik hem de vergi avantajlı..üstelik koca boyutları var… excls donanımı bayağı gırtlak olmuş…o kadar param olsa alır yıllarca binerim