Hep bir gün birileri benimle hayatım hakkında söyleşi yapacak olursa ne anlatırım diye düşünmüşümdür. İster narsist deyin, ister hayalperest, o gün beklediğimden erken geldi.

İlk konferansımı geçen ay Yalova Doğa Koleji‘nde verdim. Takipçimiz ve aynı zamanda yeni editörlerimizden Kaan Hacıoğlu‘nun davetiyle katıldığım söyleşi, biraz iç dökme, biraz da muhabbet şeklinde geçti. Benim ve OTOPARK‘ın bugünlere nasıl geldiğimizden, karşılaştığımız zorluklardan ve işin arka planından söz ettim. Onlar da merak ettiklerini sordular ve neticede 1 saatten biraz fazla sohbet ettik.


Konferansın videosu çekildi ancak şimdilik yalnızca Patreon destekçilerimize açık şekilde yayınlandı. On binlerce takipçimiz arasından bize bağış yapanlara minnet borcumuzu şu an bu şekilde ödeyebiliyoruz ve bu özel videoların devamı gelecek.


Beni ağırlayan Doğa Koleji yönetimine ve tüm öğrencilere tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgiler,

And

PAYLAŞ
Önceki içerikKemalpaşa hazırkıta bekliyor
Sonraki içerikBırakalım gitsin mi?
And

1984’te doğdum, 1998’de direksiyona oturdum ve 2008’den bu yana onları test ediyorum. Saint Benoît ve Boğaziçi Üniversitesi inşaat mühendisliğinden mezun olup auto motor & sport’ta sigortasız çalışmayı seçtim. O sıralar Modifiyem.com’a içerik sağladım, ardından e-motoring’in test editörlüğünü yaptım. Prokart’ta yarıştım, Nürburgring ve Monza gibi pistlere (ve pistlerden) çıktım. Kullandığım tüm otomobillerden ayrı keyif aldım ve arkadaşlarımla beraber amacımız, aynı keyfi şimdi size yaşatmak.

Kimler Neler Demiş?

8 Yorum "Doğa Koleji Konferansı"

Bana bildir
avatar
Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
Eyup16
Üye

bağışçıyım ama videoyu izleyemiyorum ?

otoparkcom
Yönetici

Konuyla ilgili bize mesaj gönderir misiniz: http://www.otopark.com/iletisim/

zuspat
Üye

Video yu siteye yüklemeniz güzel olurdu… Ama güzel bir konferans olmuştur eminim

mecagil
Üye

Destekçilere özel olması sevindirmedi değil 🙂

Draje205
Üye

Hayalinin gerçek olması beni sevindirdi:) Her ne kadar anlatılanları merak etsem de Patreon hesabından bu tarz videoların sadece bagıs yapanlara özel olması ve/veya baska uygulamaları desteklerim. Bu uygulama siteyi ayakta tutmaya yardımcı olacaktır.

ibougur
Üye

Abi testleride patreondan bağış yapanlara öncelik tanırsanız bağışlar artacaktır.

ghalacli
Üye

Bu bence yarar değil otopark için zarar olur. Bağış yapmış biri olarak söylüyorum.

mecagil
Üye

Aynen katılıyorum. Asıl yayının paralı olması, yada para verene öncelik tanınmasına karşıyım ama bu tarz ekstraların özel olması güzel

wpDiscuz