Efsanenin yeni adı “House of Cars”

Netflix üzerinden yayınlanması bekleniyor.

4
333

Birleşik Krallık’tan gelen yeni rapora göre eski Top Gear sunucuları sonunda yeni bir programla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Jeremy Clarkson, James May ve Richard Hammond iddiaya göre bir süredir “House of Cars” adlı yeni programları ile ilgili olarak Netflix ile görüşüyor. Ulaşan bilgilere göre üçlü, yine eski Top Gear yapımcısı Andy Wilman ile çalışacak.

Top Gear ise görünüşe göre 2016’da, Philip Glenister, Jodie Kidd, Guy Martin ile tekrar yayına başlayacak. O zamana kadar ise BBC bu yılın ilerleyen dönemlerinde Top Gear’ın kalan üç bölümünü yayınlayacak.

Yorum Yaz

4 Yorum "Efsanenin yeni adı “House of Cars”"

Bana bildir

Buna göre sırala:   en yeni | en eski | en iyi
FastBack
Üye
FastBack
1 yıl 6 ay önce

Çok güzel bir haber hadi hayırlısı 🙂

IbizaFR150
Üye
IbizaFR150
1 yıl 6 ay önce

Helikopterle araba yarıştırma, arabayı kesip kaynaklayıp yüzer hale getirip 10. dk’da batması, jet motoruyla karavan yakma gibi abukluklar arttıkça programa gıcık olmaya başlayıp izlemeyi bıraktım. Alternatifleri bol, başta fifth gear daha aklı başında ve arabalar hakkında daha net bilgi alabilinen bir program,bunları 1 saat izleyip 5dk bilgi alacağıma farklı kanallardan parça parça youtube videosu izlerim.

mecagil
Üye
mecagil
1 yıl 6 ay önce

Top Gear ın tek amacı otomobiller hakkında bilgi vermek değil ki kardeş. Nasıl otopark videolarını muhabbet için bile eğlenerek izliyorsak, TopGear ın da olayı o.

meego
Üye
meego
1 yıl 6 ay önce

yine aynı yorumu yazıyorum,bu adamdan nefret ediyorum

wpDiscuz